Ukrainas distanču slēpotājas brīvprātīgi atteikušās iziet uz starta komandu sprinta sacensībās, Mixnews.lv

Ukrainas distanču slēpotājas brīvprātīgi atteikušās iziet uz starta komandu sprinta sacensībās

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 19. februārī plkst. 19:13

Ukrainas distanču slēpotājas trešdien brīvprātīgi atteicās iziet uz starta Soču olimpisko spēļu komandu sprinta sacensībās sievietēm, vēsta ārvalstu mediji.

Šādu lēmumu slēpotājas Marina Lisogora un Katerina Serdjuka pieņēmušas neilgi pēc tam, kad Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) viņām aizliegusi startēt ar sēru apsējiem, lai godinātu Ukrainas protestos bojāgājušos, ziņo LETA.

SOK šādu lēmumu pieņēmusi, jo olimpiskās spēles nevar tikt politizētas.

Ukrainas slēpotājām vajadzēja iziet uz starta trešdienas pusfināla slēpojumā klasiskajā stilā, taču viņas to neizdarīja.

Jau vēstīts, ka finālā par uzvarētājām tika kronētas Norvēģijas distanču slēpotājas Ingvilda Ūstberga un slavenā Marita Bjergena.

Otrajā vietā vairāk nekā deviņas sekundes aiz norvēģietēm finišēja somietes Kertu Niskenena un Aino Kaisa Sārinena, kuras pirms tam ieguva bronzu arī stafetes sacensībās, bet trešās bija Īda Ingemārsdotere un Stīna Nilsone.

Kā ziņots, nekārtībās Kijevā otrdien un naktī uz trešdienu dzīvību zaudējuši vairāk nekā 20 cilvēki, tomēr precīzs upuru skaits pagaidām nav zināms.

Olimpiāde ilgs līdz svētdienai, un Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.

Komentāri