ASV hokejisti pārliecinoši iekļūst olimpisko spēļu pusfinālā (1)

Sochi-2014 | 2014. gada 19. februārī plkst. 21:56

ASV hokeja izlase Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā trešdien ar rezultātu 5:2 (3:1, 1:0, 1:1) pārspēja Čehijas valstsvienību, iekļūstot turnīra pusfinālā, ziņo LETA.

Mača rezultātu jau otrajā minūtē atklāja ASV uzbrucējs Džeimss van Rīmsdaiks, tomēr divas minūtes vēlāk rezultāts kļuva neizšķirts. Vārtus Čehijas izlases labā guva Alešs Hemskijs.

Atlikušajā trešdaļā ASV izlase izcēlās vēl divas reizes - precīzi metieni padevās Dastinam Braunam un Deividam Bakesam. Savukārt otrās trešdaļas vidū Ziemeļamerikas izlase panāca jau triju vārtu pārsvaru, skaitliskajā vairākumā vārtus guva pazīstamais uzbrucējs Zaks Parizē.

Atlikušajā trešdaļā vienības apmainījās ar vārtu guvumiem, ASV hokejistiem pārliecinoši iekļūstot sacensību pusfinālā.

Jau vēstīts, ka trešdien kā pirmie Olimpiādes hokeja turnīra pusfinālu sasniedza pasaules čempionu Zviedrija, kas ar 5:0 pārspēja Slovēniju, bet turpinājumā Somija ar 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) pārspēja mājinieci Krieviju, bet Latvija sīvā cīņā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Vankūveras olimpisko spēļu uzvarētājiem Kanādai.

Līdz ar to pusfinālā Somija tiksies ar Zviedriju, bet ASV spēkosies ar Kanādu.

Pusfināli norisināsies piektdien, bet cīņas par medaļām notiks sestdien un svētdien.