Austrijas hokeja zvaigznes esot dzērušas pirms spēles pret Slovēniju, Mixnews.lv

Austrijas hokeja zvaigznes esot dzērušas pirms spēles pret Slovēniju (1)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 20. februārī plkst. 21:24

Austrijas hokeja izlases zvaigznes Tomass Vaneks, Mihaels Grabners un Mihaels Rafls atzinušies alkoholisko dzērienu lietošanā pirms Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra cīņas pret Slovēniju, kurā austrieši piedzīvoja pārliecinošu sakāvi, ziņo LETA.

Otrdien olimpisko spēļu hokeja turnīra "play-off" kārtas mačā Olimpiādes debitante Slovēnija ar 4:0 pārspēja Austriju, tādejādi pārtraucos austriešu dalību sacensībās.

Pēcāk Austrijas medijos izskanēja baumas, ka vairāki spēlētāji pēc izcīnītās uzvaras grupu turnīra spēlē pār Norvēģiju devušies atzīmēt panākumu, lietojot alkoholu, turklāt dzēruši tik daudz, ka pēcāk nav spējuši parunāt.

Trešdien informāciju apstiprināja arī paši hokejisti - Vaneks, Grabners un Rafls, kuri visi ikdienā pārstāv Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubus, pēc notikušā lūdzot līdzjutējiem piedošanu.

"Pēc uzvaras pār Norvēģiju mēs devāmies panākumu nedaudz atzīmēt, jo zinājām, ka nākamā diena mums būs brīva. Tomēr neuzskatām, ka vājais sniegumu pret Slovēniju bija "pasēdēšanas" iemesls. Taču mēs apzināmies, ka atlēti ir piemērs citiem cilvēkiem, tāpēc šāda rīcība nebija ētiska," vēstīts spēlētāju oficiālajā paziņojumā.

Pēcāk arī Austrijas Hokeja federācija (OEHV) nosodījusi spēlētājus, īpaši asus vārdus veltot Vanekam, kurš Sočos bija austriešu kapteinis.

Austrijas izlase olimpiskajā hokeja grupu cīņās ar 0:6 piekāpās Kanādai, ar 4:8 atzina Somija pārākumu un trešajā apakšgrupas mačā ar 3:1 pārspēja Norvēģiju.

Komentāri 1
cVt5XIbSipirms 5 gadiem
I've been lokoing for a post like this for an age