Melbārža četriniekam septītais un astotais laiks noslēdzošajos treniņbraucienos, Mixnews.lv

Melbārža četriniekam septītais un astotais laiks noslēdzošajos treniņbraucienos

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 21. februārī plkst. 16:07

Oskars Melbārdis (pa labi)

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieku ekipāža piektdien uzrādīja attiecīgi septīto un astoto labāko laiku pēdējos Soču olimpisko spēļu treniņbraucienos, ziņo LETA.

Pirmajā dienas braucienā ātrākais bija vācietis Maksimiljans Arnts, kuram attiecīgi pēc 0,06 un 0,11 sekundēm sekoja tautieši Tomass Floršucs un Frančesko Frīdrihs.

Melbārdis pirmo braucienu veica 56,24 sekundēs, līderim zaudējot 0,57 sekundes un ieņemot septīto vietu, bet Oskara Ķibermaņa pilotētā ekipāža ierindojās desmitajā vietā 0,62 sekundes aiz Arnta. Savukārt otrajā dienas braucienā ātrākā bija Frīdriha ekipāža, kurai 0,03 sekundes nopakaļus Floršucs, bet trešais vēl pēc 0,02 sekundēm bija Džons Džeksons no Lielbritānijas.

Melbārdis šo braucienu veica 56,30 sekundēs, līderim zaudējot 0,24 sekundes un ieņemot astoto vietu, bet Ķibermaņa ekipāža ierindojās 12.pozīcijā 0,46 sekundes aiz Frīdriha.

Otrajā dienas braucienā nepiedalījās Arnts. Tāpat nevienā no dienas braucieniem uz starta neizgāja krievi Aleksandrs Zubkovs un Aleksandrs Kasjanovs.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka trešdien veiktajos pirmajos treniņbraucienos Melbārdis uzrādīja labākos laikus, bet ceturtdien viņam attiecīgi ceturtais un trešais laiks. Bobsleja četrinieki sacensības aizvadīs sestdien un svētdien.

Pirms tam divniekos Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu četru braucienu summā izcīnīja augsto piekto vietu, bet Ķibermanis ar stūmēju Vairi Leibomu ierindojās 16.vietā.

Šis Latvijas bobslejam ir augstākais rezultāts olimpisko spēļu divnieku sacensībās šajā gadsimtā. 1998.gadā piekto vietu spēja izcīnīt Sanda Prūša divnieks, bet pirms astoņiem gadiem Jānis Miņins ar stūmēju Dreiškenu noslēdza labāko sešinieku.

Komentāri