Lūtonas lidostā ārkārtas nosēšanos veikusi "easyJet" lidmašīna, Mixnews.lv

Lūtonas lidostā ārkārtas nosēšanos veikusi "easyJet" lidmašīna

фото

Pasaulē | 2013. gada 1. janvārī plkst. 15:42

Londonā otrdien ārkārtas nosēšanos veikusi aviosabiedrības "easyJet" lidmašīna, kurā atradās 151 cilvēks, ziņo ārvalstu prese.

Lidmašīna bija ceļā no Ženēvas uz Edinburgu, un degvielas noplūdes dēļ tai nācās veikt ārkārtas nosēšanos Lūtonas lidostā.

фото

Kā ziņo „dailymail.co.uk”, noplūdes dēļ atteicies darboties viens no diviem lidmašīnas dzinējiem, tādēļ Airbus A319 pilots pieņēmis lēmumu veikt ārkārtas nosēšanos.

Lūtonā lidmašīnu sagaidīja divas ugunsdzēsēju mašīnas, kā arī tehniskā brigāde. Vienlaikus tika apturēta arī dzelzceļa satiksme uz lidostu. Avārijas nosēšanos vēl sarežģītāku padarīja laika apstākļi, proti, spēcīgais vējš un lietus, kuri radīja zināmu turbulenci, raksta britu prese.

фото

Lūtonas lidosta apstiprinājusi, ka neviens cits reiss dēļ negadījuma aizkavēts netika un ka skrejceļš būs atvērts visiem.

Lidmašīnā atradās 145 pasažieri un seši apkalpes locekļi. Pasažieri galamērķī nogādāti ar citu lidmašīnu. Starplaikā starp abiem lidojumiem aviokompānija tiem piedāvājusi atspirdzinājumus.

Foto: dailymail.co.uk, anna.aero, flightradar24.com

Komentāri