Depardjē: Es mīlu Krieviju!, Mixnews.lv

Depardjē: Es mīlu Krieviju! (5)

фото

Pasaulē | 2013. gada 4. janvārī plkst. 14:55

Franču aktieris Žerārs Depardjē izteicis pateicību par iegūto Krievijas pilsonību, paužot mīlestību pret Krieviju un slavējot savu jauno mājvietu kā "lielisku demokrātiju", kurā dzīve esot laba, ziņo LETA-AFP.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis pavēli par Krievijas pilsonības piešķiršanu franču aktierim Žerāram Depardjē.

Aktieris apstiprināja, ka lūdzis Krievijas pasi un ir priecīgs par savu jauno pilsonību.

"Jā, es iesniedzu pieteikumu pasei un esmu priecīgs, ka tas tika apstiprināts. Es mīlu jūsu valsti, Krieviju - tās tautu, tās vēsturi, tās rakstniekus," teikts aktiera atklātā vēstulē, kas demonstrēta Krievijas telekanālā "Pervij kanal".

Kremlis pavēstīja, ka Depardjē pilsonība piešķirta par "viņa ieguldījumu Krievijas kultūrā un kinomākslā".

Atgādinām, Depardjē pagājušā gada nogalē paziņoja, ka atsakās no Francijas pases, jo viņu esot dziļi aizvainojuši premjerministra Žana Marka Ero pārmetumi sakarā ar došanos "nodokļu trimdā" uz Beļģiju.

Depardjē nesen iegādājies īpašumu Beļģijā un gatavojas pārcelties uz dzīvi nelielajā Nešinas ciematā, kas atrodas kaimiņvalstī, pavisam tuvu Francijas robežai. Tur jau apmetušies aptuveni 2800 bagātu francūžu, vairoties no sociālistu valdības ieceres aplikt ar 75% nodokli gada ieņēmumus, kas pārsniedz miljonu eiro (702 800 latus).

Lai gan Francijas Konstitucionālā padome šo valdības lēmumu atzina par neatbilstošu pamatlikumam, valdība solījusi neatteikties no šīs ieceres un nākt klajā ar jaunu priekšlikumu.

Tikmēr augsta ranga Beļģijas amatpersonas izteikušās, ka Krievijas pilsonības piešķiršana Depardjē varētu traucēt viņa centienos iegūt Beļģijas pavalstniecību. Nav arī skaidrs, vai pēc Krievijas pilsonības pieņemšanas Depardjē nevajadzēs iegūt arī Šengenas vīzu ceļošanai Eiropā.

Foto: i.obozrevatel.ua, Splash news

Komentāri 5
zqncrviiopirms 6 gadiem
QeQKEb iyxljtzotblu, [url=http://mbpwkltudxqg.com/]mbpwkltudxqg[/url], [link=http://iecawboslwgp.com/]iecawboslwgp[/link], http://akdoqmuavqoi.com/
pašu cilvēkspirms 6 gadiem
pēc skata viņš izskatās tāds tērēts, kā ir īstenībā, ej nu sazin.
albertspirms 6 gadiem
Ja par ""cilvēciskām"" vērtībām? - ES ieteiktu viņu apmainīt pret Lindermani,Girsu,Gapoņenko- BEZ priekšapmaksas.