Hilarijai Klintonei dāvina amerikāņu futbola ķiveri, Mixnews.lv

Hilarijai Klintonei dāvina amerikāņu futbola ķiveri

фото

Pasaulē | 2013. gada 8. janvārī plkst. 10:16

Pēc nule kā pārciestiem veselības sarežģījumiem ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone, kolēģu ovāciju sagaidīta, pirmdien atgriezusies darbā Valsts departamentā, kur viņai kā dāvana tika pasniegta amerikāņu futbola spēlētāja ķivere - lai augstā diplomāte turpmāk būtu labāk aizsargāta Vašingtonas dažkārt skarbajā realitātē, ziņo LETA-AFP.

Klintone, kas pēdējo reizi, veicot oficiālos pienākumus, bija redzama 7.decembrī, kad atgriezās no vizītes Eiropā, pirmdien vadīja iknedēļas sanāksmi, kurā piedalījās viņas tuvākie darbinieki un padomdevēji.

"Departamentā šī ir liela diena. Sekretāre Klintone ir atgriezusies darbā," sacīja Valsts departamenta preses pārstāve Viktorija Ņūlenda.

Atgādinām, pēc kritiena decembrī Klintonei galvā konstatēts trombs, un viņa tika ārstēta vienā no Ņujorkas slimnīcām.

Departamenta darbinieki jokojoties uzdāvinājuši Klintonei baltu futbolista ķiveri ar "krietni daudz laba polsterējuma", kā arī futbola kreklu ar uzrakstu "Klintone" un skaitli "112", šādi atgādinot par valstu skaitu, kuru četru gadu laikā, būdama ASV valsts sekretāre, apmeklējusi Klintone.

Dāvanu Klintonei pasniedzis sekretāres vietnieks Toms Naids, brīdinot, ka dzīve Vašingtonā ir "kontaktsports".

Darbu ASV valsts sekretāres amatā Klintone sāka 2009.gada janvārī. Sagaidāms, ka viņa neturpinās darbu prezidenta Baraka Obamas otrajā pilnvaru termiņā, kad ārlietas savā pārziņā pārņems senators Džons Kerijs.

Foto: mixnews.lv

Komentāri