Depardjē neierodas Parīzes tiesā saistībā ar apsūdzībām par braukšanu dzērumā, Mixnews.lv

Depardjē neierodas Parīzes tiesā saistībā ar apsūdzībām par braukšanu dzērumā

фото

Pasaulē | 2013. gada 8. janvārī plkst. 13:58

Franču aktieris Žerārs Depardjē, kurš nesen ticies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un saņēmis Krievijas pasi, otrdien neieradies Parīzes tiesā saistībā ar apsūdzībām par braukšanu dzērumā, ziņo LETA-AFP.

Depardjē bija jāierodas pie prokuroriem 9:30 (10:30 pēc Latvijas laika) un vēlāk pie tiesnešiem, tomēr aktierim nav labpaticis veikt šos pienākumus.

Pirmdien tiesa noraidīja Depardjē lūgumu jau otro reizi atlikt lietas izskatīšanu, apliecināja viņa advokāts Ēriks de Komons.

Tagad Depardjē draud krimināltiesa, kas aktierim var piespriest 4500 eiro (3162 latu) lielu naudassodu vai līdz pat diviem gadiem ilgu cietumsodu.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Depardjē tika aizturēts Parīzē novembrī, kad bija nokritis no sava motorollera, ar kuru aktieris bija braucis, atrodoties dzēruma pakāpē, kas trīs reizes pārsniedz likumā pieļauto normu.

Incidentā neviens netika ievainots, un, tā kā aktieris pārkāpumu atzinis, viņš, visticamāk, būtu ticis cauri sveikā ar naudas sodu un soda punktiem, ja būtu ieradies tiesā.

Foto: topnews.ru, i.obozrevatel.ua

Komentāri