Klaiņojošu suņu uzbrukumos Mehiko miruši četri cilvēki, Mixnews.lv

Klaiņojošu suņu uzbrukumos Mehiko miruši četri cilvēki

фото

Pasaulē | 2013. gada 8. janvārī plkst. 16:26

Klaiņojošu suņu uzbrukumos Meksikas galvaspilsētā Mehiko pēdējo nedēļu laikā dzīvību zaudējuši četri cilvēki, arī kāda māte ar mazuli. Uz šiem traģiskajiem notikumiem policija reaģējusi, pastiprināti izvēršot klaiņojošo dzīvnieku tvarstīšanu, ziņo LETA-AFP.

Mātes un mazuļa līķi ar kodienu brūcēm atrasti 29.decembrī, bet kāds jauns vīrietis un sieviete - 5.janvārī Laestreljas kalnā Istapalapas apkaimē galvaspilsētas austrumos.

Varasiestādes noliedz pieņēmumus, ka šie četri cilvēki gājuši bojā laupīšanas uzbrukumos, jo pie viņiem atrastas to personīgās lietas, skaidroja sabiedriskās drošības departamenta amatpersonas.

"Ievainojumu tips, liecības uz apģērba un izmeklēšanas vietā" liecina par dzīvnieku, "visticamāk - suņu", uzbrukumu, norādīja galvaspilsētas prokuratūrā.

Mehiko policijas Dzīvnieku kontroles brigāde jau notvērusi 25 suņus, arī astoņus kucēnus, kas slēpušies alās. Operācija tiks turpināta un izvērsta arī galvaspilsētas milzīgajā Čapultepekas parkā.

Mehiko ielās klaiņo trīs miljoni pamestu suņu, konstatēts Meksikas Nacionālās autonomās universitātes 2008.gadā veiktajā pētījumā.

Komentāri