Krievijā traģiski beidzas brauciens ar zorbu, Mixnews.lv

Krievijā traģiski beidzas brauciens ar zorbu (2)

фото

Pasaulē | 2013. gada 9. janvārī plkst. 13:51

Krievijā, Dombajā, traģiski beidzies brauciens ar zorba bumbu – tā izlidoja ārpus trases, iekrita aizā un viens no diviem tajā esošiem vīriešiem gāja bojā, ziņo ārvalstu prese.

Ekstrēmajām izklaidēm paredzētā piepūšamā bumba tika izmantota bez atbilstošas licences un ar nopietniem pārkapumiem, ziņo "Interfax"

3.janvāra rītā Pjatigorskas iedzīvotāji Deniss Burakovs un Vladimirs Šķerbovs nolema izmēģināt šo Krievijai salīdzinoši jauno ekstrēmo atrakciju, tiesa, nevis tai paredzētajā trasē, bet braucot no Musa-Ačitara kalna virsotnes.

Viss, kas ar viņiem notika, ir redzams videoierakstā.

Ir redzams, ka zorba jau pēc pāris sekundēm izlidoja ārpus trases, apgriezās un krita aizā. Turklāt trasei nav nekādu nožogojumu.

Pēc varas iestāžu informācijas, "nenoskaidrotu iemeslu dēļ bumba novirzījās no maršruta un nokrita Gonačhiras aizā pa 70-80 grādu stāvu nogāzi".

Zorba lidoja apmēram kilometru un apstājās uz sasaluša ezera virsmas. Palīdzības dienestam nācās uz turieni doties ar slēpēm, taču smago traumu dēļ 27 gadus vecais Burakovs transportēšanas laika mira.

Sekcija uzrādīja kakla skriemeļu un trīs ribu lūzumu, sirds un plaušu sasitumus, kā arī neskaitāmas brūces. Sčerbakovs tika hospitalizēts, viņam konstatēts smadzeņu satricinājums, neskaitāmi ķermeņa un galvas sasitumi.

"Ievērojot viņa pārinieka likteni, viņam vienkārši paveicās. Viņš jau ir izrakstīts no slimnīcas un atgriezies Pjatigorskā," avīzei " Komsomolskaja Pravda" pastāstīja Krievijas izmeklēšanas komitejas Karačijas – Čerkesijas izmeklēšanas pārvaldes pārstāvis Sergejs Šuvajevs.

Par notikušo ir uzsākts kriminalprocess, taču atrakcijas organizētājus sāka meklēt tikai pēc dažām dienām. Līdz tam izmeklētaji aptaujāja visus aculieciniekus, daudzi no tiem bija atbraucēji, kurus vajadzējis aptaujāt to dzīves vietās.

"Acīmredzot organizatoriem nebija licences šīs atrakcijas izmantošanai. Visticamāk, tie ir vietējie iedzīvotāji," pieļāva Šuvajevs.

Pēc izmeklētāju rīcībā esošās informācijas, bumbu kalnā uzcēla apmēram stundu pirms notikuma. Burakovs un Ščerbakovs bija pirmie, kas to izmēģināja.

Foto: no vietnes rt.com

Komentāri 2
korbapirms 6 gadiem
man liekas, pie mums vairs nekas tāds nevarētu notikt... cerams!
8)pirms 6 gadiem
Stulbie krievi!..