Divu vilcienu sadursmē Šveicē ievainoti septiņpadsmit cilvēku (precizēts), Mixnews.lv

Divu vilcienu sadursmē Šveicē ievainoti septiņpadsmit cilvēku (precizēts)

фото

Pasaulē | 2013. gada 10. janvārī plkst. 11:14

Dzelzceļa stacijā Šveices ziemeļos ceturtdien, saskrienoties diviem pasažieru vilcieniem, ievainojumus guvuši vairāki cilvēki, ziņo ārvalstu prese.

Sākotnēji vietējie mediji ziņoja, ka negadījumā cietuši vismaz 30 cilvēki, taču vēlāk Šafhauzenas policijas pārstāve Anja Šūdela informēja, ka cietuši 17 cilvēku. Deviņi nogādāti slimnīcā, taču to ievainojumi nav dzīvībai bīstami.

Negadījumā, kas ap 7.30 (9.30 pēc Latvijas laika) noticis dzelzceļa stacijā Neihauzenē netālu no robežas ar Vāciju, viens vilciens ietriecies otra sānos, pavēstīja dzelzceļa uzņēmums SBB.

"Mēs patlaban veicam evakuāciju," sacīja SBB preses pārstāvis Žans Filips Šmits, piebilstot, ka komentāru sniegšanu par ievainotajiem atstāj policijas ziņā.

Lokomotīve divstāvu vilcienam, kas bija ceļā uz Vintertūru Cīrihes kantonā, noskrējusi no sliedēm, kad tajā ietriecies reģionālais vilciens.

Uz negadījuma vietu nosūtīts palīdzības darbu vilciens, lai lokomotīvi novietotu atpakaļ uz sliedēm, sacīja Šmits, piebilstot, ka palīdzības darbu vilcienā atrodas arī glābšanas dienestu darbinieki, kas sniegs palīdzību ievainotajiem.

"Vilciens iedarbināja avārijas bremzes, un visi tika izsviesti no savām sēdvietām," tīmekļa vietnei "20minutes.ch" pastāstīja kāds pasažieris. "Vienam cilvēkam stipri asiņoja galva."

Kāds cits pasažieris tīmekļa medijam pastāstīja, ka viņš redzējis "vecāku kundzi, kas gulēja bezsamaņā uz grīdas, un viņai stipri tecēja asinis".

Foto: twitter.com/mpoppel

Komentāri