Stokholmā aiztur banku laupītājus, Mixnews.lv

Stokholmā aiztur banku laupītājus

фото

Pasaulē | 2013. gada 10. janvārī plkst. 16:17

Stokholmā aizturēti divi vīrieši, kas apšaudīja policistus ar automātiskajiem ieročiem bankas aplaupīšanas laikā pilsētas ziemeļu daļā. Vienlaikus policija pilsētas dienvidpusē novērsa citu laupīšanu, kurā izmantots bruņots auto, ziņo "thelocal.se"

Laupīšana notika "Handelbanken" filiālē Tabijā, Stokholmas ziemeļos, tās laikā divi vīrieši ar mašīnu iebrauca bankas stikla durvīs.

фото

"Tur bija vismaz divi uzbrucēji, kuri bija bruņoti ar automātiskajiem ieročiem. Viņi brauca iekšā bankā ar mašīnu. Trauksmes signāls tika saņemts 8:52 no rīta," aģentūrai TT paziņoja Stokholmas policijas pārstāvis Larss Bistroms.

Kad ieradās policija, zagļi atklāja uguni, sašaujot policijas mašīnu, taču policisti palika neskarti. Pēc tam laupītāji nomainīja mašīnu un mēģināja aizbēgt, vēlreiz atklājot uguni uz policiju.

фото

Viens no vīriešiem tika aizturēts uzreiz pēc tam, kad viņa mašīna tika atrasta Bro rajonā, pilsētas ziemeļrietumos, bet otram izdevās iebēgt mežā.

Policija sāka plašu meklēšanas operāciju, iesaistot suņus un helikopteru, līdz dienas vidū otrs laupītājs tika atrasts un aizturēts.

Vienlaikus pilsētas dienvidu daļā, Haddingā ar bruņotu mašīnu tika mēģināts aplaupīt arī "Nordea" bankas filiāli. Šajā incidentā galvā tika ievainots sargs.

Trijiem laupītājiem izdevās aizbēgt: diviem skriešus, trešajam – braucot mašīnā. Saskaņā ar aģentūras "TT" ziņoto, sargs tika ievainots ar cirvi, taču policija to oficiāli nav apstiprinājusi.

Trešdienas laupīšas ir turpinājums divām citām augsta līmeņa zādzībās, kas Stokholmas reģionā notika pagājušajā nedēļā. Soderteljē tika aplaupīts juvelierizstrādājumu veikals, viens no zagļiem gāja bojā apšaudē ar policiju.

Tāpat Stokholmas centrā tika aplaupīta naudas pārvadāšas mašīna, tiesa, visiem zagļiem izdevās aizbēgt, izmantojot metro, pēc tam, kad viņi palaida dūmu sveces.

Nav skaidrs, vai šīs laupīšanas ir savstarpēji saistītas un cik liels ir patlaban nozagtās naudas apjoms, raksta "thelocal.se"

Komentāri