Neliela lidmašīna veic avārijas nosēšanos uz Ņujorkas autostrādes (FOTO), Mixnews.lv

Neliela lidmašīna veic avārijas nosēšanos uz Ņujorkas autostrādes (FOTO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 5. janvārī plkst. 13:52

Neliela lidmašīna sestdien veikusi avārijas nosēšanos uz autostrādes Ņujorkas Bronksas rajonā. Trīs lidmašīnas pasažieri guvuši savainojumus, ziņo LETA-AFP.

Vienmotora propellerlidmašīna piezemējusies ap pl.15:20 uz Majora Dīgena autostrādes ziemeļu virziena joslas 233.ielas rajonā, sociālajā tīklā "Twitter" pavēstījis Ņujorkas Ugunsdzēsības departaments.

фото

фото

фото

Incidentā nav cietusi neviena automašīna, nekas nav aizdedzies un degviela nav izlijusi, apliecināja departaments. Pirms aizvilkt lidmašīnu no autoceļa, ugunsdzēsēji izsūknējuši tās degvielu, lai izvairītos no aizdegšanās riskiem.

Pasažieri - divi vīrieši un sieviete - guvuši savainojumus, kas, tiesa, briesmas dzīvībai nerada. Viņi nogādāti Svētā Barnabas slimnīcā.

фото

фото

фото

"Lidmašīna bija spiesta veikt avārijas nosēšanos dzinēja problēmu dēļ," sacīja departamenta preses pārstāvis Halids Beilors. "Lidmašīna veica nosēšanos uz autostrādes, nenodarot bojājumus nevienai automašīnai, kā arī uz zemes neievainojot nevienu cilvēku. Departamenta darbinieki tad droši izsūknēja lidaparāta degvielu un aizvilka to no šosejas."

Strādnieki, kas tobrīd remontēja autoceļu, pamanīja tuvojošos lidmašīnu un palīdzēja uz autostrādes apturēt satiksmi.

Komentāri