Apkopēja ar zagtu vilcienu ietriecas mājas sienā, Mixnews.lv

Apkopēja ar zagtu vilcienu ietriecas mājas sienā

фото

Pasaulē | 2013. gada 15. janvārī plkst. 13:31

Turīgā Stokholmas priekšpilsētā kādai apkopējai izdevās nozagt pasažieru vilcienu, taču viņa netika galā ar tā vadību un vilciens ietriecās netālu no dzelzceļa esošā dzīvojamajā ēkā, ziņo portāls "theLocal.se".

Incidents notika apmēram trijos naktī netālu no Dalaro tilta, vilcienā pasažieru nebija, savukārt pati apkopējai divas stundas nācās pavadīt zem ēkas drupām, līdz glābējiem izdevās viņu atbrīvot.

фото

Vilciens taranēja ēkas sienu, puse pirmā vagona iebrauca kāda dzīvokļa virtuvē, to nopietni sapostot.

"Tā ir laimīga nejaušība, ka neviens nav cietis," aģentūrai TT paziņoja policijas preses sekretārs Ulfs Lindgrēns.

Nelielajā trīs dzīvokļu mājā tajā brīdī atradās pieci cilvēki, ziņo avīze "Expressen". Drošības nolūkos ēkas iedzīvotāji tika evakuēti.

Apmēram divdesmit gadus vecā meitene guva smagas traumas un ar helikopteru tika nogādātā Karolinskas universtitātes slimnīcā.

"Tā bija apkopēja. Kaut kādā veidā viņai izdevās iekļūt kādā vilcienā un to nozagt. Tagad notiek izmeklēšana, lai saprastu, kā tas varēja notikt," vietējiem medijiem paziņoja dzelzceļa kompānijas pārstāvis Tomass Hedeniuss.

Savukārt Stokholmas sabiedriskā transporta operatoram "SL" nāksies izmeklēt negadījumu, lai saprastu, kā vilciens varēja noskriet no sliedēm un vēl nobraukt 25 metrus.

"Vilciens acīmredzot brauca ātrāk nekā tam būtu normāli jābrauc," "Expressen" paziņoja "SL" pārstāvis Frederiks Kavalli – Bjorkmans.

Komentāri