Laikraksts: Asads Krievijas militārpersonu apsardzībā mitinās uz karakuģa, Mixnews.lv

Laikraksts: Asads Krievijas militārpersonu apsardzībā mitinās uz karakuģa

фото

Pasaulē | 2013. gada 15. janvārī plkst. 16:22

Sīrijas prezidents Bašars al Asads dzīvo uz karakuģa, kur viņu apsargā Krievijas drošības dienesti, atsaucoties uz saviem informācijas avotiem, vēsta LETA-NEWSRU, atsaucoties uz Saūda Arābijas laikrakstu "Al Watan".

Laikraksta sarunbiedrs arī zinājis teikt, ka Asads panācis vienošanos ar Krieviju par politiskā patvēruma piešķiršanu.

Savukārt Beļģijas mediji pirmdien, atsaucoties uz Saūda Arābijas izlūkdienesta pārstāvju teikto, vēsta, ka Sīrijas prezidents un viņa tuvākā loka cilvēki lielu daļu laika pavada Vidusjūrā uz kāda karakuģa klāja "Krievijas uzraudzībā".

Līdz ar Asadu uz karakuģa mitinās viņa ģimenes locekļi un tuvākie līdzgaitnieki, Saūda Arābijas laikrakstam "Al Watan" norādījis informācijas avots izlūkdienestā. Ja Asadam ir jāapmeklē Sīrija, viņš turp dodas helikopterā. Tomēr kuģi viņš pamet vien galējas nepieciešamības gadījumā. Asads mitinoties vai nu uz Krievijas, vai Sīrijas kuģa.

Tam, ka prezidents ir pārcēlies dzīvot uz kuģa, ir divi izskaidrojumi, norāda "Al Watan". Pirmkārt, Asads neuzticas pats savai apsardzei. Otrkārt, ja režīma krišana kļūtu neizbēgama, atrodoties uz kuģa, prezidentam būtu vieglāk aizbēgt.

Sīrijas konflikts ilgst jau kopš 2011.gada marta, un saskaņā ar ANO datiem tajā dzīvību ir zaudējuši vairāk nekā 60 000 cilvēku.

Foto: no vietnes nosint.blogspot.com

Komentāri