Mediji: Depardjē Beļģijā saņēmis autovadītāja tiesības, Mixnews.lv

Mediji: Depardjē Beļģijā saņēmis autovadītāja tiesības

фото

Pasaulē | 2013. gada 15. janvārī plkst. 19:25

Slavenais franču aktieris Žerārs Depardjē, kurš nesen ieguvis Krievijas pilsonību, Beļģijā saņēmis autovadītāja tiesības, neskatoties uz to, ka Francijā neieradās tiesā saistībā ar apsūdzībām par braukšanu dzērumā, ziņo LETA-AFP.

Kā vēsta laikraksts "Nord Eclair", 10.janvārī Depardjē pats personīgi ieradies pēc autovadītāja tiesībām Estēmpī, kur nesen Nešinas ciematā iegādājās īpašumu.

Depardjē piedāvājis domes darbiniekiem vairākas pudeles vīna no saviem vīna dārziem. Vietējais mērs savukārt norādīja, ka bijis ļoti pārsteigts, uzzināt to visu no preses. Medijos izskanējušās ziņas viņš nedz apstiprināja, nedz noliedza.

Kā ziņo Beļģijas mediji, Depardjē varēs vadīt automašīnu ar beļģu tiesībām pat tad, ja Francijā viņam tiesības tiks atņemtas.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Depardjē tika aizturēts Parīzē novembrī, kad bija nokritis no sava motorollera, ar kuru aktieris bija braucis, atrodoties dzēruma pakāpē, kas trīs reizes pārsniedz likumā pieļauto normu.

Incidentā neviens netika ievainots, un, tā kā aktieris pārkāpumu atzinis, viņš, visticamāk, būtu ticis cauri sveikā ar naudas sodu un soda punktiem, ja būtu ieradies tiesā.

Tagad Depardjē draud krimināltiesa, kas aktierim var piespriest 4500 eiro (3162 latu) lielu naudassodu vai līdz pat diviem gadiem ilgu cietumsodu.

Foto: i.telegraph.co.uk, img.ntv.ru, i.obozrevatel.ua

Komentāri