Olands atsakās atbildēt uz jautājumiem par savu privāto dzīvi (Papildināts), Mixnews.lv

Olands atsakās atbildēt uz jautājumiem par savu privāto dzīvi (Papildināts)

фото

Pasaulē | 2014. gada 14. janvārī plkst. 19:25

Papildināta visa ziņa

Francijas prezidents Fransuā Olands otrdien preses konferencē atteicies atbildēt uz jautājumiem par savu privāto dzīvi, kas nonākusi sabiedrības uzmanības centrā pēc medijos publicētās informācijas par Olanda mīlas dēku ar aktrisi Jūliju Gajē, ziņo LETA-AFP.

Vienlaikus Olands atzinis, ka šobrīd privātajā dzīvē viņam neklājas viegli, taču atteicies atbildēt sīkāk, norādot, ka nav "nedz īstā vieta, nedz laiks" šī jautājuma apspriešanai, un "privāti jautājumi ir jārisina privāti".

"Visi privātajā dzīvē var piedzīvot grūtus brīžus. Ar mums šobrīd tā ir noticis, šie ir sāpīgi brīži," Olands sacīja, atbildot uz jautājumu, vai viņa līdzšinējā dzīvesbiedre Valērija Triervailere joprojām ir Francijas pirmā lēdija.

Triervailere ievietota slimnīcā, "lai atpūstos un veiktu vairākas pārbaudes".

Olands sacīja, ka līdz februārī paredzētajai vizītei ASV atrisinās jautājumu, vai Triervailere joprojām ir pirmā lēdija.

Olands nav precējies ar Triervaileru, bet dzīvo kopā ar viņu, kopš pameta savu četru bērnu māti politiķi Segolēnu Rojālu.

Francijas tabloīds "Closer" piektdien ziņoja, ka prezidentam ir dēka ar Gajē. Olands nosodījis tabloīda publikāciju kā "uzbrukumu tiesībām uz privātumu", tomēr viņš nav noliedzis izdevumā publicēto informāciju.

Otrdien Olands pavēstīja, ka negrasās vērsties tiesā pret šo izdevumu.

Komentāri