Ņūtaunas slaktiņā izdzīvojušie bērni ieraksta labdarības singlu, Mixnews.lv

Ņūtaunas slaktiņā izdzīvojušie bērni ieraksta labdarības singlu

фото

Pasaulē | 2013. gada 16. janvārī plkst. 16:35

Bērni, kuri izdzīvoja apšaudē Sendijas Hukas pamatskolā Ņūtaunā, ierakstījuši dziesmas "Over the Rainbow" jaunu versiju, kuras ieņēmumi tiks ziedoti labdarībai, ziņo LETA-AFP.

21 bērns no Konektikutas pavalstī esošās Ņūtaunas otrdien izpildīja dziesmu telekanāla ABC pārraidē "Good Morning America".

"Over the Rainbow" tika ierakstīta pirmdien, un otrdien tā nonāca pārdošanā interneta veikalos "Amazon" un "iTunes".

Desmit gadus vecā Keila Verga sacīja, ka dziedot sešgadīgajai Džesikai Rekosai, kura gāja bojā slaktiņā.

"Dziedāšana liek man justies tā, it kā viņa būtu man līdzās un dziedātu kopā ar mani," viņa teica raidījumā "Good Morning America".

"Es vēlos būt ļoti jauka pret cilvēkiem, kuri pazaudēja savus tuviniekus, un palīdzēt viņiem atgūties no bēdām," norādīja desmitgadīgā Džeina Šīrina.

Kā ziņoja portāls Mixnews, 14.decembrī 20 gadus vecais Ādams Lanca Ņūtaunas Sendijas Hukas pamatskolā nošāva 20 bērnus sešu līdz septiņu gadu vecumā, kā arī skolas direktori, psiholoģi, divus skolotājas un skolotāju palīdzes, un visbeidzot nošāvās pats.

Pēc šīs traģēdijas Ņūtaunas Sendijas Hukas pamatskola tika slēgta. Skolēni tagad mācās tuvējā pilsētā esošā ēkā, kas nosaukta viņu bijušās skolas vārdā.

Pirmdien vairāku slaktiņā nogalināto bērnu vecāki pieprasīja uzsākt diskusiju valsts līmenī, lai izvairītos no citām iespējamam traģēdijām.

Foto: mobilmusic.ru

Komentāri