Indijā grupveida izvarošanā cietusi tūriste no Dānijas, Mixnews.lv

Indijā grupveida izvarošanā cietusi tūriste no Dānijas

фото

Pasaulē | 2014. gada 15. janvārī plkst. 11:25

Indijā grupveida izvarošanā cietusi tūriste no Dānijas, ziņo LETA-AFP.

51 gadu vecā tūriste izvarota otrdienas vakarā.

Dāniete ceļā uz viesnīcu bija apmaldījusies un lūgusi palīdzību ceļā sastaptiem vīriešiem, taču viņi ārzemnieci aizveduši uz kādu nomaļāku vietu un izvarojuši, piedraudot sievietei ar nazi.

Uzbrukumā bijuši iesaistīti vairāk nekā seši vīrieši. Policijai jau izdevies identificēt aizdomās turamos un sākta viņu nopratināšana. Šis pēdējā laikā nav pirmais gadījums, kad saņemtas ziņas par ārvalstnieču izvarošanu Indijā. Pirms vairākām nedēļām tika ziņots, ka kāds taksometra vadītājs izvarojis sievieti no Polijas, kura ceļoja kopā ar savu divus gadus veco meitu.

Izvarošanas gadījumi Indijā ir mediju uzmanības centrā jau gadu kopš plašu rezonansi izraisījušā nozieguma, kad Deli 2012.gada decembrī grupā tika izvarota 23 gadus veca studente un pēc tam izmesta no braucoša autobusa. Neatguvusies no smagajiem ievainojumiem, Džoti Singha pēc desmit dienām slimnīcā Singapūrā nomira.

Parlaments jau pieņēmis likumus, nosakot izvarotājiem bargākus sodus. Izvarotāji pēc noziegumu pastrādāšanas pret saviem upuriem bieži izvērš draudus, savukārt policija izvarotās sievietes cenšas atrunāt no iesniegumu iesniegšanas, liecina aktīvisti.

Komentāri