Olanda dzīvesbiedre cieš no ārkārtēja stresa izraisīta noguruma, Mixnews.lv

Olanda dzīvesbiedre cieš no ārkārtēja stresa izraisīta noguruma

фото

Pasaulē | 2014. gada 16. janvārī plkst. 20:12

Francijas prezidenta Fransuā Olanda dzīvesbiedre Valērija Triervailere, kura šobrīd ārstējas slimnīcā, cieš no ārkārtēja stresa izraisīta noguruma, ziņo LETA-THE LOCAL.

Sagaidāms, ka Triervailerei slimnīcā nāksies pavadīt vēl vairākas dienas, ziņo radiostacija "Europe 1".

фото

фото

Triervailere slimnīcā tika ievietota piektdien, kad tabloīds "Closer" ziņoja, ka Olandam ir dēka ar aktrisi Jūliju Gajē.

фото

фото

Olands nav precējies ar Triervaileru, bet dzīvo kopā ar viņu, kopš pameta savu četru bērnu māti politiķi Segolēnu Rojālu.

фото

фото

Olands nosodījis tabloīda publikāciju kā "uzbrukumu tiesībām uz privātumu", tomēr viņš nav noliedzis izdevumā publicēto informāciju. Savukārt Gajē vērsusies tiesā pret "Closer", pieprasot no izdevuma piedzīt 50 000 eiro kompensāciju un 4000 eiro juridisko izdevumu apmaksai.

Pat ja tiesa liks "Closer" izmaksāt kompensāciju Gajē pieprasītajā apmērā, izdevumam vienalga būs izdevies krietni vien nopelnīt ar publikāciju par Olandu un Gajē.

Šonedēļ "Closer" paziņoja, ka tam būs izdevies pārdot 600 000 žurnāla eksemplāru, kas ir divas reizes vairāk nekā žurnāla ierastā tirāža. Žurnāls solījis piektdien publicēt jaunus atklājumus un attēlus par Olanda un Gajē sakaru.

Komentāri