Uzbrukumā Kabulas restorānā bojāgājušo vidū ir 13 ārvalstnieki (FOTO), Mixnews.lv

Uzbrukumā Kabulas restorānā bojāgājušo vidū ir 13 ārvalstnieki (FOTO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 18. janvārī plkst. 12:54

Uzbrucēju pašnāvnieku piektdien sarīkotajos sprādzienos restorānā Afganistānas galvaspilsētā Kabulā bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 21, to vidū ir arī 13 ārvalstnieki, atsaucoties uz policijas sniegto informāciju, ziņo LETA-AFP.

Starp bojāgājušiem ir divi Lielbritānijas pilsoņi, divi amerikāņi, divi kanādieši, augsta ranga Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) pārstāvis no Libānas un restorāna īpašnieks libānietis.

фото

фото

фото

фото

Dzīvības zaudējuši arī Eiropas policijas misijas Afganistānā loceklis no Dānijas un ANO misijas pārstāvis no Krievijas. Uzbrukumā nogalināti arī četri ANO darbinieki, taču viņu tautība nav apstiprināta.

Iekšlietu ministra vietnieks Muhameds Ajubs Salangi sacīja, ka viens pašnāvnieks uzspridzinājies ārpusē, bet diviem izdevies iekļūt cilvēku pilnajā restorānā un tur uzspridzināties.

фото

фото

фото

фото

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka sprādzieni nogranda apmeklētāju iecienītā Kabulas restorānā, kur regulāri pusdieno ārvalstu diplomāti, konsultanti, palīdzības organizāciju darbinieki un afgāņi.

Atbildību par uzbrukumu sarīkošanu uzņēmušies talibu nemiernieki, paziņojot, ka tā ir atriebība par otrdien notikušu ASV uzlidojumu, kurā, kā apgalvo prezidents Hamids Karzai, tika nogalināti septiņi bērni un viena sieviete.

Komentāri