Spānijas policija tviterī dod padomus, kā ievest valstī narkotikas, Mixnews.lv

Spānijas policija tviterī dod padomus, kā ievest valstī narkotikas

фото

Pasaulē | 2014. gada 22. janvārī plkst. 16:44

Spānijas policija otrdien saviem 700 000 tvitera sekotājiem devusi padomu, kā nepieķertam ievest valstī narkotikas, ziņo LETA-THE LOCAL.

Policija atbildēja uz žurnāla "Jotdown Magazine" jautājumu. "Ja tu brauc uz Eiropas Savienības dalībvalsti ar četriem "kāsīšiem", labāk, lai tie ir pie tevis vai nododamajā bagāžā?" jokojot interesējās izdevums.

"Vislabāk, ja esi tos jau uztinis un paslēpis vietā, kur policijas suņi nesaodīs," atbildēja Spānijas nacionālās policijas oficiālais konts. "Varbūt cigarešu paciņā?"

фото

Lai arī policija tvīta beigās brīdināja par iespējamām sekām, ziņojums izraisīja vētru tvitera lietotāju vidū un pievērsa kontam daudzus jaunus sekotājus.

Policija drīz vien izdzēsa humora pilno "padomu". "Lai nerastos nekādas neskaidrības - narkotiku glabāšana un lietošana sabiedriskās vietās ir sodāma," skaidroja policijas pārstāvji.

Spānijas policijas aktivitātes sociālajos tīklos piesaistījušas visu vecumu spāņus kampaņām pret noziedzību. Kāds par slepkavību aizdomās turamais nesen tika apcietināts tikai 12 stundas pēc tam, kad policija bija tviterī publicējusi tā fotogrāfiju un aprakstu.

Policijas tvīti arī brīdina sekotājus par jaunākajām krāpšanas shēmām un lūdz spāņus palīdzēt, anonīmi sniedzot informāciju par narkotiku tirgoņiem un citiem noziedzniekiem.

Pateicoties interneta lietotāju iesūtītajai informācijai, Spānijas policija no 2012.gada janvāra līdz 2013.gada jūnijam aizdomās par narkotiku tirgošanu apcietinājusi aptuveni 300 cilvēkus.

"Mēs cenšamies nebūt pārāk garlaicīgi vai institucionāli, jo tad cilvēkiem zūd interese," pērn ziņu aģentūrai AFP skaidroja policijas sociālo mediju menedžeris Karloss Fernandess Gerra.

Foto: no vietnes facebook.com/PoliciaNacional

Komentāri