Ukrainas premjers: Varasiestādes kontrolē situāciju Kijevā, Mixnews.lv

Ukrainas premjers: Varasiestādes kontrolē situāciju Kijevā (1)

фото

Pasaulē | 2014. gada 23. janvārī plkst. 08:48

Ukrainas premjerministrs Mikola Azarovs paziņojis, ka varasiestādes kontrolē situāciju Kijevā un vēlas mierīgā ceļā atrisināt pašreizējo krīzi, ziņo LETA-INTERFAX.

Azarovs šonedēļ Kijevā pieredzētās vardarbīgās sadursmes starp miliciju un protestētājiem raksturoja kā "ekstrēmistu, radikāļu uzstāšanos, pār kuriem opozīcija zaudējusi kontroli".

Vienlaikus viņš noraidīja Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova vārdus, ka "situācija iziet ārpus kontroles".

"Situācija Kijevā atrodas absolūtā kontrolē," intervijā BBC paziņoja Azarovs.

Aizvadītā nakts Ukrainas galvaspilsētā salīdzinot ar iepriekšējām dienām aizvadīta samērā mierīgi, drošības spēki vienu reizi centušies izjaukt protestētāju barikādes.

Drošības spēki mēģināja nojaukt barikādes Gruševska ielā pie "Dinamo" stadiona, kur trīs iepriekšējās naktis pēc kārtas notika vardarbīgas sadursmes starp opozīcijas aktīvistiem un miliciju, taču aktīvisti sāka viņus apmētāt ar akmeņiem, pēc kā drošības spēki atkāpās.

Starp protestētāju un drošības spēku rindām turpina degt riepas, ko drošībnieki cenšas apdzēst ar ūdens palīdzību, taču neveiksmīgi. Trešdien Ukrainas sociālajos tīklos cirkulēja runas, ka drošības spēki vakarā centīsies likvidēt protesta nometni Kijevas Neatkarības laukumā, taču nekādi mēģinājumi nav notikuši.

Komentāri 1
Nepārprotamipirms 5 gadiem
viņš kotrolē savus kremļa snaiperus un Berkut izsitējus.