Sīrijas valdības spēku uzlidojumos Alepo nogalināti vairāk nekā 80 cilvēku, Mixnews.lv

Sīrijas valdības spēku uzlidojumos Alepo nogalināti vairāk nekā 80 cilvēku

фото

Pasaulē | 2014. gada 2. februārī plkst. 14:48

Sīrijas kara aviācijas uzlidojumos Alepo nemiernieku kontrolētajiem rajoniem sestdien nogalināti vismaz 85 cilvēki, atsaucoties uz sīriešu aktīvistu organizācijas "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR) paziņojumu, informē LETA-AFP.

Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīma uzlidojumā Alepo un apkārtējiem ciemiem nomestas ar sprāgstvielām piepildītas mucas.

Bombardēšanā sestdien nogalināti vismaz 85 cilvēki, no kuriem 65 ir civiliedzīvotāji. Desmit no upuriem ir bērni, bet pārējie desmit - džihādisti, vēsta SOHR.

Alepo kopš 2012.gada vidus ir sašķelta divās daļās starp nemierniekiem un valdības spēkiem. Niknā karadarbība starp abām pusēm lielas pilsētas daļas ir pārvērtusi drupās.

Pēdējos mēnešos Sīrijas valdības spēki uzlidojumos Alepo izmanto ar sprāgstvielām un metāla šķembām pildītas mucas, kas bieži tiek nomestas blīvi apdzīvotos rajonos, terorizējot nemiernieku kontrolēto pilsētas daļu iedzīvotājus.

Sīrijas konfliktā, kas sākās 2011.gada martā, dzīvību zaudējuši 120 000 cilvēku, bet vairāki miljoni bijuši spiesti doties bēgļu gaitās.

Komentāri