Sniega dēļ traucēts Hītrovas lidostas darbs, pasažieri netiek prom, Mixnews.lv

Sniega dēļ traucēts Hītrovas lidostas darbs, pasažieri netiek prom

фото

Pasaulē | 2013. gada 19. janvārī plkst. 17:33

Iepriekšējo nakti daudzi pasažieri Londonas Hītrovas lidostā pavadīja guļam uz grīdas, sestdien ziņo Lielbritānijas plašsaziņas līdzekļi, norādot, ka spēcīgās snigšanas dēļ simtiem reisu atcelti un tūkstošiem pasažieru netiek prom no lidostas.

Hītrovas lidostas, kas ir viena no noslogotākajām pasaulē, administrācijas pārstāvji informēja, ka sestdien atcelti simts reisi, bet piektdien kopumā slikto laikapstākļu dēļ neizlidoja ap 400 reisu. Kopumā lidosta bijusi spiesta par 20% samazināt apkalpoto reisu skaitu.

фото

Tāpat tiek vēstīts par ātrvilcienu operatora "Eurostar" vilcienu kavēšanos sestdien, jo sniega un ledus Lielbritānijā un Francijas ziemeļos dēļ noteikti ātruma ierobežojumi. Sestdien operators atcēla divus vilcienu reisus.

Lielbritānijas plašsaziņas līdzekļi publicēja fotogrāfijas, kurās redzami simtiem cilvēku, kas sestdienas nakti pavadījuši Hītrovas lidostā uz grīdas.

фото

Lai gan Hītrovas lidostā skrejceļi nav slēgti, sestdien atcelti 67 izlidojošie reisi un 33 ielidojošie reisi, galvenokārt tādēļ, ka slikto laikapstākļu dēļ nav pieejama lidmašīna vai tās apkalpe.

Lidostas pārstāvis pastāstīja, ka sestdien būtiski nokrišņi nav gaidāmi, tomēr gaisa temperatūra saglabāsies zem nulles atzīmes pēc Celsija skalas. Svētdien iespējams turpināsies snigšana.

Abas pārējās Londonas lielākās lidostas Getvikā un Stanstedā darbojas ierastajā režīmā.

Foto: itv.com

Komentāri