Avots: Filipa Sīmora Hofmana dzīvoklī atrod 50 narkotiku maisiņus, Mixnews.lv

Avots: Filipa Sīmora Hofmana dzīvoklī atrod 50 narkotiku maisiņus

фото

Pasaulē | 2014. gada 4. februārī plkst. 11:44

Pārmeklējot atzītā aktiera Filipa Sīmora Hofmana dzīvokli pēc viņa nāves, tajā tika atrasti aptuveni 50 nelieli maisiņi ar heroīnu, atsaucoties uz policijai tuvu informācijas avotu, ziņo LETA-REUTERS.

Pie viņa tika atrastas arī citas vielas, tostarp medikaments pret augstu asinsspiedienu, kas plaši izmantots opiātu abstinences sindroma mazināšanai.

Policija cenšas noskaidrot, no kā Hofmans iegādājies narkotikas un vai tajās atrodama nāvīga fentanila doza. Fentanils ir spēcīgs opiāts, kura iedarbība ir stiprāka nekā morfīnam, norāda informācijas avoti.

фото

фото

фото

ASV Narkotiku apkarošas pārvaldes (DEA) pārstāve Ērina Malvija apstiprināja, ka nesen tajā pašā Ņujorkas daļā konstatēts neparasti daudz pārdozēšanas gadījumu, pie kuriem vainojams fentanils.

Pirmdien tika veikta autopsija, lai noskaidrotu Hofmana nāves iemeslus. Mediji vēsta, ka atzītais teātra un kino aktieris svētdien atrasts savā dzīvoklī Manhetenā ar rokā iedurtu šļirci.

фото

фото

фото

"Mēs izmeklējam nāves iemeslu," norādīja Ņujorkas Medicīniskās ekspertīzes centra pārstāve Džūlija Bolsere. Viņa nezināja, kad būs pieejami autopsijas rezultāti.

Augsti vērtētais aktieris nekad nav slēpis, ka jaunībā piekopis vētrainu dzīvesveidu, aizraujoties arī ar alkoholu un narkotikām. Taču viņš spēja pārvarēt atkarības un 23 gadus dzīvojis skaidrā prātā, līdz pagājušā gada sākumā atklāja, ka no jauna nonācis narkotiku gūstā.

Pagājušā gada maijā Hofmans iestājās rehabilitācijas klīnikā, lai ārstētu atkarību no recepšu medikamentiem un heroīna.

Par savām lomām Hofmans saņēmis neskaitāmas kino balvu nominācijas un apbalvojumus, bet 2005.gadā viņš saņēma "Oskara" balvu kā labākais aktieris par rakstnieka Trūmena Kapotes atveidojumu filmā "Capote" ("Kapote").

фото

Savas karjeras laikā Hofmans daudz filmējies neatkarīgajās kinofilmās, kā arī virknē Holivudas grāvēju. Viņa pēdējā loma bija "Hunger Games" ("Bada spēles") franšīzes jaunākajā ekranizācijā. Hofmans piedalījies arī virknē Brodvejas izrāžu, saņemot divas ASV prestižās teātra mākslas "Tony" balvas.

фото

Aktierim ir trīs bērni - desmit gadus vecs dēls un septiņus un piecus gadus vecas meitas - ilggadējās attiecībās ar kostīmu mākslinieci Mimi O’Donelu. Pāris iepazinās 1999.gadā, strādājot pie lugas "In Arabia We'd All Be Kings" iestudējuma, kuram Hofmans bija režisors.

фото

"Mīļotā Fila zaudējums mūs satriecis," teikts ģimenes publicētajā paziņojumā.

Komentāri