Autopsija nedod rezultātus par aktiera Filipa Sīmora Hofmana nāves cēloni, Mixnews.lv

Autopsija nedod rezultātus par aktiera Filipa Sīmora Hofmana nāves cēloni

фото

Pasaulē | 2014. gada 5. februārī plkst. 21:36

Autopsija nav devusi pārliecinošus rezultātus par mūžībā aizgājušā amerikāņu aktiera Filipa Sīmora Hofmana nāves cēloni un likts veikt tālākas pārbaudes, atsaucoties uz Ņujorkas Medicīniskās ekspertīzes centra paziņojumu, informē LETA-AFP.

Pēc tā preses pārstāvja teiktā, autopsija ir pabeigta, taču tiesu medicīnas eksperti vēl nav spējuši pieņemt lēmumu par 46 gadus vecā aktiera nāves cēloni un veidu.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka atzītais teātra un kino aktieris svētdien tika atrasts savā dzīvoklī Manhetenā ar rokā iedurtu šļirci.

Augsti vērtētais aktieris nekad nav slēpis, ka jaunībā piekopis vētrainu dzīvesveidu, aizraujoties arī ar alkoholu un narkotikām. Taču viņš spēja pārvarēt atkarības un 23 gadus dzīvojis skaidrā prātā, līdz pagājušā gada sākumā atklāja, ka no jauna nonācis narkotiku gūstā.

Pagājušā gada maijā Hofmans iestājās rehabilitācijas klīnikā, lai ārstētu atkarību no recepšu medikamentiem un heroīna.

Par savām lomām Hofmans saņēmis neskaitāmas kino balvu nominācijas un apbalvojumus, bet 2005.gadā viņš saņēma "Oskara" balvu kā labākais aktieris par rakstnieka Trūmena Kapotes atveidojumu filmā "Capote" ("Kapote").

Savas karjeras laikā Hofmans daudz filmējies neatkarīgajās kinofilmās, kā arī virknē Holivudas grāvēju. Viņa pēdējā loma bija "Hunger Games" ("Bada spēles") franšīzes jaunākajā ekranizācijā. Hofmans piedalījies arī virknē Brodvejas izrāžu, saņemot divas ASV prestižās teātra mākslas "Tony" balvas.

Aktierim ir trīs bērni - desmit gadus vecs dēls un septiņus un piecus gadus vecas meitas - ilggadējās attiecībās ar kostīmu mākslinieci Mimi O’Donelu. Pāris iepazinās 1999.gadā, strādājot pie lugas "In Arabia We'd All Be Kings" iestudējuma, kuram Hofmans bija režisors.