Krievijas vicepremjers izpļāpājas par videonovērošanu Soču viesnīcu numuros, Mixnews.lv

Krievijas vicepremjers izpļāpājas par videonovērošanu Soču viesnīcu numuros

фото

Pasaulē | 2014. gada 7. februārī plkst. 11:53

Krievijas premjerministra vietnieks Dmitrijs Kozaks, atbildot uz ārzemju žurnālistu jautājumiem, nejauši izpļāpājies, ka Soču viesnīcu numuriņos tiek veikta videonovērošana, atsaucoties uz laikrakstu "The Wall Street Journal", ziņo LETA-LENTA.RU.

Komentējot regulārās ārvalstu žurnālistu ziņas par Soču infrastruktūras trūkumiem, Kozaks pavēstīja, ka šādu ziņu parādīšanās iemesls ir aizspriedumaina attieksme pret Krieviju, bet to autori apzināti cenšas sabotēt normālu Olimpiādes darbu.

"Mums ir videokameru ieraksti, kas rāda, kā cilvēki atgriež dušu, pavērš to pret sienu un pēc tam iziet no istabas uz visu dienu," paziņoja Kozaks. Kad žurnālisti centās noskaidrot sīkāk par videonovērošanu viesnīcās, Kozaka palīgi paziņoja, ka preses konference ir beigusies.

Vēlāk Kozaka oficiālais pārstāvis pavēstīja, ka videonovērošana Soču viesnīcu numuros vai dušās netiek veikta. Pēc viņa teiktā, videonovērošana tiešām bijusi, taču objektu sagatavošanas laikā.

Daudzi ārvalstu žurnālisti, kas ieradušies atspoguļot olimpiskās spēles, tviterī atklāti zobojas par saviem pirmajiem iespaidiem Soču viesnīcās.

Žurnālisti neslēpj, ka pirmie iespaidi jaunajās mājvietās viņiem radījuši manāmu kultūršoku. Savus aprakstus viņi ilustrē ar izteiksmīgām fotogrāfijām, kas apliecina, ka būvdarbi un viesnīcu iekārtošana vēl turpinās pilnā sparā.

Komentāri