Četru kravas mašīnu sadursmē Lietuvā gājis bojā viens un cietuši trīs cilvēki, Mixnews.lv

Četru kravas mašīnu sadursmē Lietuvā gājis bojā viens un cietuši trīs cilvēki

фото

Pasaulē | 2014. gada 7. februārī plkst. 15:17

Lietuvas Raseiņu rajonā uz automaģistrāles Kauņa-Klaipēda naktī uz piektdienu notikusi smaga avārija - sadūrušās un no ceļa noslīdējušas četras kravas automašīnas, divas no tām aizdegušās, ziņo LETA, atsaucoties uz portālu "Lrytas.lt".

Šobrīd zināms, ka gājis bojā viens cilvēks un cietuši trīs - visi Lietuvas pilsoņi. Satiksme aptuveni stundu pēc avārijas bija slēgta, un abos virzienos bija izveidojušies gari sastrēgumi, bet šobrīd automašīnu plūsma novirzīta pa apbraucamajiem ceļiem un sastrēgumu nav.

Tomēr pat daudz pieredzējušie policijas darbinieki atzīst, ka aina uz ceļa ir šokējoša. Sadegušā vraka, izmētāto kravu un pārējo avarējušo mašīnu novākšanai būs vajadzīgs ilgāks laiks.

Kā pastāstījuši policijas pārstāvji, Klaipēdas virzienā braucošs autofurgons ar gaļas kravu nokalnē ieslīdējis pretējā satiksmes joslā un sadūries ar pretimbraucošu furgonu, kas no Klaipēdas uz Viļņu vedis minerālmēslu kravu.

No Kauņas puses tobrīd braukusi gara rinda kravas mašīnu. Cenšoties izvairīties no sadursmes, trešās mašīnas šoferis ieslīdējis grāvī, mašīna apgāzusies. Ceturtā mašīna, strauji bremzējot, sagriezusies šķērsām ceļam un arī noslīdējusi no brauktuves.

Pirmās divas mašīnas acumirklī aizdegušās. Pirmā furgona šoferis un viņa līdzbraucējs paspējuši izlēkt, abi guvuši savainojumus, bet līdzbraucējam tie ir nebūtiski. Šoferis aizturēts. Pēc viņa teiktā, nelaime notikusi slidenā ceļa dēļ.

Otrās mašīnas šoferis gājis bojā, bet viņa 14 gadus vecais dēls, kurš braucis līdzi tēvam, brīnumainā kārtā izglābies. Šoka stāvoklī un ar daudzām traumām viņš nogādāts slimnīcā kopā ar pārējiem cietušajiem. Domājams, ka sadursmes mirklī viņš izkritis no kabīnes.

Sinoptiķi brīdina, ka gandrīz visā Lietuvā uz ceļiem izveidojies apledojums.

Foto: no vietnes 15min.lt

Komentāri