Sahalīnas baznīcā divus cilvēkus nošāvušais uzbrucējs bijis piedzēries, Mixnews.lv

Sahalīnas baznīcā divus cilvēkus nošāvušais uzbrucējs bijis piedzēries

фото

Pasaulē | 2014. gada 10. februārī plkst. 10:39

Pareizticīgo katedrālē Sahalīnas salā, Krievijas Tālajos Austrumos, svētdien divus cilvēkus nošāvušais uzbrucējs bija piedzēries, pavēstīja Izmeklēšanas komitejas Sahalīnas nodaļas preses pārstāve Natālija Mahoņina, ziņo LETA-NEWSRU.COM.

"Aizturētais atzinies. Šaušanas brīdī viņš bija alkoholiskā reibuma stāvoklī," sacīja amatpersona.

Aizturētais pagaidām nav paskaidrojis savas rīcības motīvus, viņa norādīja. Tiks veikta psiholoģiski psihiatriskā ekspertīze, kurā tiks noteikts, vai uzbrucējs ir pieskaitāms.

Uzbrukums svētdien Južnosahaļinskas Kristus augšāmcelšanās baznīcā - Dienvidsahalīnas un Kuriļu bīskapijas galvenajā katedrālē - notika dievkalpojuma laikā.

Slepkava bijis vietējās apsardzes firmas darbinieks 24 gadus vecais Stepans Komarovs, vēsta ziņu portāls "Life News".

Viņš esot tēmējis kā uz cilvēkiem, tā svētbildēm. Uzbrukumā nogalināta mūķene un kāds draudzes loceklis. Seši cilvēki tika ievainoti.

Uzbrucējs "uzvedās ļoti agresīvi, neuzskatot draudzes locekļus par cilvēkiem. Smējās par viņiem, ņirgājās, šāva uz svētbildēm. Viņš sacīja draudzes locekļiem - "lūdzaties", ņirdza par viņu ticību", laikrakstam "Moskovskij Komsomoļec" pastāstīja garīdznieks Viktors Gorbačs. "Mūķene Ludmila līdz galam pildīja savu pienākumu. Tā bija viņa, kas paziņoja par to, kas notiek dievnamā, un par to tika nogalināta. Otrs vīrietis tika nogalināts par to, ka mēģināja šo cilvēku pārliecināt."

Komentāri