SPI Group ASV struktūrvienība ziedo naudu cīņai ar homofobiju Krievijā, Mixnews.lv

SPI Group ASV struktūrvienība ziedo naudu cīņai ar homofobiju Krievijā

фото

Pasaulē | 2014. gada 10. februārī plkst. 22:53

Alkoholisko dzērienu ražotāja "SPI Group" ASV struktūrvienība ziedojusi 150 000 ASV dolāru (110 505 eiro) homoseksuālistu tiesību atbalstam Krievijā, atsaucoties uz portālu "Advocate.com", ziņo LETA.

"Stoli Group USA" prezidents Džons Esposito pavēstīja, ka uzņēmums naudas summu ziedojis organizācijai "Russia Freeedom Fund", kura sniedz palīdzību lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT) tiesību aktīvistiem Krievijā.

"Vairākus mēnešus mēs ciešā sadarbībā ar draugiem LGBT kopienā esam centušies atrast veidu, kā ieguldīt resursus, lai varētu palīdzēt ietekmēt cilvēku dzīvi. Caur šo tīklu tikām iepazīstināti ar "Russia Freeedom Fund", kas tieši sniedz palīdzību LGBT aktīvistiem Krievijā," sacīja Esposito.

"Ceram, ka mūsu ziedojums nākamo divu gadu laikā 150 000 ASV dolāru apmērā palīdzēs veicināt pozitīvas un ilgtermiņa izmaiņas LGBT cilvēkiem Krievijā," sacīja Esposito.

Reaģējot uz Krievijas parlamentā pieņemto homoseksuālisma propagandas apkarošanas likumu, ASV geju un lesbiešu kopienā pērn tika izplatīts aicinājums boikotēt "krievu degvīnu" "Stolichnaya".

Cenšoties mazināt boikota sekas, ražotājs "SPI Group" ASV presē skaidroja, ka degvīns "Stolichnaya" tiek ražots Latvijā.

Kā norāda uzņēmums, "Stolichnaya" ražošanā tiek izmantots spirts no Krievijas, kas "Latvijas balzama" ražotnē tiek filtrēts un iepildīts pudelēs. Dzēriena pudeles tiek ražotas Polijā un Igaunijā, bet korķīšus piegādā Itālija.

Komentāri