Sprādzienā dzelzceļa stacijā Pakistānā ievainoti vairāk nekā 30 cilvēku, Mixnews.lv

Sprādzienā dzelzceļa stacijā Pakistānā ievainoti vairāk nekā 30 cilvēku

фото

Pasaulē | 2014. gada 16. februārī plkst. 13:45

Sprādzienā dzelzceļa stacijā Pakistānas dienvidos svētdien gājuši bojā vismaz septiņi cilvēki un vairāk nekā 30 ievainoti, atsaucoties uz amatpersonu sniegto informāciju, ziņo LETA-AFP.

Bojāgājušo vidū ir arī trīs bērni.

Sprādziens nogranda Unaras dzelzceļa stacijā, aptuveni 450 kilometrus uz ziemeļrietumiem no Karāči, brīdī, kad pienāca vilciens, kas brauca no Karāči uz Pešāvaru.

Eksplozijas rezultātā trīs vilciena vagoni noskrējuši no sliedēm un divi no tiem smagi bojāti, ziņu aģentūrai atklāja kāda vietējā amatpersona. Bojāts 800 metrus garš sliežu posms, informēja Pakistānas Dzelzceļa pārstāvis.

Pakistānā šis gads sācies ar asiņainiem uzbrukumiem, kuros janvārī dzīvību zaudējuši 114 cilvēki, liecina ziņu aģentūras AFP aplēses.

Kopš Pakistānas premjerministrs Navazs Šarifs 29.janvārī paziņoja, ka sāk sarunas ar talibiem, "lai dotu mieram vēl vienu iespēju", ar islāmistiem saistītā vardarbībā dzīvību zaudējuši vēl vairāk nekā 60 cilvēki.

Kritiķi pārmet Šarifam neizlēmību, reaģējot uz nemiernieku vardarbību, un mediji paredz, ka sākotnējās sarunas nebūs veiksmīgas.

Komentāri