Pussy Riot dalībniecēm Sočos uzbrūk kazaki (VIDEO), Mixnews.lv

Pussy Riot dalībniecēm Sočos uzbrūk kazaki (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 19. februārī plkst. 20:35

Decembrī no cietuma atbrīvotās krievu pankgrupas "Pussy Riot" dalībnieces Nadežda Tolokoņņikova un Marija Aļohina trešdien Sočos nonākušas sadursmē ar kazakiem, kad mēģinājušas uzstāties pilsētas centrā, paziņojušas abas dalībnieces, ziņo LETA-AFP.

Tolokoņņikovas vīrs Pjotrs Verzilovs tviterī informēja, ka kazaki lamājuši viņas, situši ar pātagām un pūtuši piparu gāzi.

Pati Tolokoņņikova tviterī norādīja, ka viņa un Aļohina mēģinājušas uzstāties ar dziesmu "Putins iemācīs tevi mīlēt dzimteni".

фото

""Pussy Riot" uzbruka kazaki, sita (..) un izsmidzināja piparu gāzi," norādīja Tolokoņņikova.

Aļohina tviterī ievietojusi savu fotogrāfiju, kurā viņai uz krūtīm redzami vairāki nobrāzumi.

Tolokoņņikova un Aļohina devušās uz slimnīcu, lai saņemtu medicīnisko palīdzību.

фото

Jāpiebilst, ka Starptautiskā Olimpiskā komiteja aicinājusi "Pussy Riot" atturēties no akcijām Soču olimpiskā parka teritorijā, ziņo lenta.ru, atsaucoties uz SOK pārstāvja Marka Adamsa teikto laikrakstam The USA Today. Adams šādus protestus nodēvējis par "nepoieklājīgiem", piebilstot, ka Tolokoņņikovas un Aļohinas aizturēšana nav bijusi saistīta ar Olimpiskajām spēlēm.

Jau vēstīts, ka pirmdien abas "Pussy Riot" dalībnieces Sočos tika arestētās aizdomās par zādzību. Pēc nopratināšanas viņas tika atbrīvotas.

Tolokoņņikovas sniegtā informācija liecina, ka viņas ar Aļohinu Sočos uz vairākām stundām tikušas aizturētas arī svētdien un pirmdien.

Komentāri