Ukrainu pametuši vairāki deputāti (Papildināts), Mixnews.lv

Ukrainu pametuši vairāki deputāti (Papildināts)

фото

Pasaulē | 2014. gada 25. februārī plkst. 11:31

Ukrainas varas partijas pārstāvošie deputāti steidz pamest Ukrainu, ņemot līdzi arī savas ģimenes, atsaucoties uz Ukrainas medijiem, ziņo LETA.

"Obozrevatetel" vēsta, ka no Kijevas Žuljanas lidostas VIP termināļa ceturtdien izlidojis jau 51 čarterreiss ar cilvēkiem, kas vēlas pamest Ukrainu. "Obozrevatetel" rīcībā esošā informācija liecina, ka viena no lidmašīnām, kas devusies uz Austriju, nav saņēmusi atļauju nolaisties Vīnē un bijusi spiesta atgriezties Kijevā. Savukārt citai lidmašīnai nav ļauts nosēsties vairākās Vācijas lidostās.

No Ukrainas izlidojošo personu sarakstā figurē arī Ivans Fursins, kas ir viens no "Trasta komercbankas" akcionāriem. Finanšu un kapitāla tirgus publicētā informācija rāda, ka Fursinam ir būtiska netiešā ceļā iegūta līdzdalība "Trasta komercbankā" - no 20% līdz 33%.

Saskaņā ar Ukrainas mediju publiskoto informāciju Fursins devies uz Šveici.

Savukārt "Trasta komercbankā" skaidroja, ka nekomentēs akcionāru personīgos plānus. Tomēr, kā apgalvo bankas preses dienestā, Augstākās Radas mājaslapā ir informācija par to, ka Fursins piedalījās balsojumā par vienu no likumprojektiem tieši tajā laikā, kad viņš it kā devās prom no Kijevas. Tādejādi bankā uzskata, ka Fursins nevarēja aizlidot, un informācija par viņa bēgšanu no Kijevas ir apšaubāma.

Komentāri