Maskavas centrā aiztur vairākus desmitus demonstrantu (FOTO), Mixnews.lv

Maskavas centrā aiztur vairākus desmitus demonstrantu (FOTO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 24. februārī plkst. 20:36

Maskavas centrā netālu no Manēžas laukuma un Valsts domes ēkas pirmdien aizturēti aptuveni 30 demonstranti, kuri pauda atbalstu "Bolotnaja lietā" notiesātajiem, ziņo LETA-LENTA.RU.

Starp aizturētajiem ir arī pazīstamie opozīcijas aktīvisti Aleksejs Navaļnijs, Boriss Ņemcovs, Iļja Jašins un Nadežda Mitjuškina. Aizturēts arī telekanāla "Doždj" operators.

фото

фото

фото

Ieeja Manēžas laukumā ir slēgta.

фото

фото

фото

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka Maskavā Zamoskvorečjes rajona tiesa pirmdien septiņiem apsūdzētajiem lietā par masu nekārtībām Krievijas galvaspilsētas Bolotnaja laukumā 2012.gada 6.maijā piesprieda no divarpus līdz četriem gadiem cietumā, bet vienai apsūdzētajai - nosacītu sodu.

Tiesa jau piektdien atzina, ka astoņi "Bolotnaja lietā" tiesājamie ir vainīgi apsūdzībās par līdzdalību masu nekārtībās un uzbrukumiem policijas darbiniekiem.

фото

фото

фото

Prāvā visbargākais sods - četri gadi stingrā režīma kolonijā - tika piespriests Sergejam Krivovam. Andrejam Barabanovam piespriesti trīs gadi un septiņi mēneši ieslodzījumā, Denisam Luckevičam, Stepanam Ziminam un Aleksejam Polihovičam - trīsarpus gadi ieslodzījumā.

Divarpus gadi cietumā piespriesti Jaroslavam Belousovam, bet Artjomam Savelovam - divi gadi un septiņi mēneši. Aleksandrai Naumovai piespriests nosacīts sods.

Milicija pie tiesas nama, kur bija sapulcējušies apsūdzēto atbalstītāji, aizturēja 231 cilvēku, liecina aktīvistu mājaslapā "OVD Info" publicētā informācija.

Komentāri