Par demonstrantu nogalināšanu Kijevā aizdomas krīt uz vairāk nekā 50 personām, Mixnews.lv

Par demonstrantu nogalināšanu Kijevā aizdomas krīt uz vairāk nekā 50 personām (1)

фото

Pasaulē | 2014. gada 24. februārī plkst. 22:35

Izmeklēšanā par miermīlīgu demonstrantu nogalināšanu aizdomas krīt uz vairāk nekā 50 personām, tostarp augstām tiesībsargājošo iestāžu amatpersonām, ziņo LETA-INTERFAX.

"Lietā pret valdības un tiesībsargājošo iestāžu augstākajām amatpersonām par masu slepkavību organizēšanu figurē aptuveni 50 personas, tostarp augsta ranga tiesībsargājošo iestāžu amatpersonas," pirmdien parlamentā pavēstīja deputāts Oļegs Mahņickis, kurš darbojas parlamenta komisijā, kas uzrauga prokuratūras darbību.

Tikmēr Krievijas Ārlietu ministrija pirmdien mudināja Ukrainas krīzē iesaistītos atgriezties uz tiesiskuma ceļa un nepakļauties ekstrēmistiem.

"Mēs aicinām visas Ukrainas krīzē iesaistītās puses apliecināt maksimālu atbildību un nepieļaut turpmāku situācijas degradāciju, atgriezties uz tiesiskuma ceļa, nepakļauties ekstrēmistu ietekmei," teikts ministrijas mājaslapā publicētajā paziņojumā.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka dažu dienu laikā protestētāju un likumsargu sadursmēs un snaiperu apšaudēs Kijevā dzīvības zaudēja 82 cilvēki, bet vēl simtiem tika ievainoti. Vairums no upuriem un cietušajiem bija protestētāji.

Komentāri 1
APj1LyjoG98Fpirms 5 gadiem
Indeed a nice post and I really like radieng High Risk Credit card related stuff on the web. You have beautifully explained the importance and updated news on the High Risk Credit card processing. Keep up the nice posting as I have subscribed to your blog.