Turčinovs: Krievijas puses rīcība ir tieša agresija pret Ukrainas suverenitāti, Mixnews.lv

Turčinovs: Krievijas puses rīcība ir tieša agresija pret Ukrainas suverenitāti (1)

фото

Pasaulē | 2014. gada 1. martā plkst. 21:44

Ukrainas prezidenta pienākumu izpildītājs Oleksandrs Turčinovs Krievijas puses rīcību nodēvēja par tiešu agresiju pret Ukrainas suverenitāti, ziņo LETA-KORRESPONDENT.NET.

"Mēs tādu uzvedību uzskatām kā tiešu agresiju pret Ukrainas suverenitāti," telefonsarunā ar ASV valsts sekretāru Džonu Keriju pavēstīja Turčinovs.

Viņš piebilda, ka cer uz palīdzību konflikta atrisināšanā "no mūsu valsts stratēģisko partneru puses".

Savukārt Kerijs pavēstīja, ka "Amerika vienmēr stāvēja un stāvēs suverēnu valstu interešu sardzē un uzstās uz demokrātijas un brīvības aizstāvību Ukrainā".

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka Krievijas parlamenta augšpalāta sestdien apstiprināja prezidenta Vladimira Putina lūgumu atļaut izmantot Krievijas karaspēku Ukrainas teritorijā.

"Sakarā ar ārkārtējo situāciju Ukrainā, draudiem Krievijas Federācijai pilsoņiem, mūsu tautiešiem, Krievijas Federācijas militārā kontingenta personālsastāvam, kas atbilstoši starptautiskajiem līgumiem dislocēts Ukrainā (Krimas Autonomajā Republikā), pamatojoties uz Krievijas Konstitūcijas 102.panta 1.daļas punktu "g", iesniedzu Krievijas Federācijas Federālajā Padomē lūgumu par Krievijas Federācijas bruņoto spēku izmantošanu Ukrainas teritorijā līdz sabiedriski-politiskās situācijas normalizācijai šajā valstī," paziņoja Kremlis.

Krima ir Ukrainas autonomā republika. Krievijai Krimas pilsētā Sevastopolē ir jūras spēku bāze, un vienošanās par šo bāzi paredz, ka Krievijas personāls nedrīkst bez Ukrainas piekrišanas izvest savu militāro bruņojumu vai transportlīdzekļus ārpus bāzes.

Komentāri 1
d1KFRGqM4Ie3pirms 5 gadiem
Asian brands in the UK incudle Shiseido, RMK and Suqqu but these are quite expensive. You should check out brands like No. 7 at Boots, Soap & Glory, Ren in the UK.