Ukrainas premjers aicina Krieviju atvilkt spēkus dislokācijas vietās, Mixnews.lv

Ukrainas premjers aicina Krieviju atvilkt spēkus dislokācijas vietās

фото

Pasaulē | 2014. gada 1. martā plkst. 23:34

Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks sestdien aicināja Krievijas pusi atvilkt savus spēkus dislokācijas vietās un iesaistītes politiskajā dialogā, ziņo LETA-KORRESPONDENT.NET.

"Mēs aicinām Krievijas pusi nekavējoties atvilkt savus Melnās jūras spēkus dislokācijas vietās, samazināt spriedzi un mēs ar politisko dialogu ar mūsu Rietumu partneriem, ar Krievijas Federāciju un vispirms ar politisko dialogu valsts iekšienē atrisināsim visus sarežģītos jautājumus," pēc Nacionālās drošības padomes sēdes paziņoja Jaceņuks.

Viņš uzsvēra, ka "militāra intervence Ukrainas teritorijā ir nepieņemama. Mēs esam gatavi aizstāvēt savu suverenitāti un esam pārliecināti, ka Krievija neķersies pie militāras intervences Ukrainas teritorijā. Jo tāda militāra intervence tādos apstākļos būs kara sākums un beigas jebkādām attiecībām starp Ukrainu un Krieviju".

Viņš arī pastāstīja, ka telefoniski sazinājies ar Krievijas premjeru Dmitriju Medvedevu un tas viņam apliecinājis, ka lēmums par karaspēka ievešanu Ukrainā nav pieņemts, ticis tikai pieņemts lēmums par tādu iespējamību.

Komentāri