Saakašvili: Putins neuztver Rietumus nopietni, Mixnews.lv

Saakašvili: Putins neuztver Rietumus nopietni

фото

Pasaulē | 2014. gada 7. martā plkst. 09:52

Krievijas prezidents Vladimirs Putins neuztver Rietumus nopietni un cer, ka pasaules uzmanību no Ukrainas novērsīs kaut kāda jauna krīze, paziņojis Gruzijas eksprezidents Mihails Saakašvili, ziņo LETA-UNIAN.

"Putins netic, ka var tikt ieviestas sankcijas. Viņš vairs neuztver Rietumus nopietni. Viņš cer, ka tiks parunāts, pirms neuzradīsies jauna krīze un visi aizmirsīs par Ukrainu," Dublinā notiekošajā Eiropas Tautas partijas (ETP) kongresā paziņoja Saakašvili.

"Tāpat notika arī Gruzijā. Respektīvi, kāpēc Putinam būtu jārīkojas citādi, ja viņš jau papraktizējās Gruzijā ļoti līdzīgā situācijā," norādīja eksprezidents.

ASV prezidents Baraks Obama ceturtdien izdeva rīkojumu, nosakot sankcijas Krievijas un Krimas amatpersonām, kuras "apdraud Ukrainas suverenitāti un teritoriālo integritāti". Cita starpā amatpersonām noteikti vīzu ierobežojumi.

Sankcijas noteiktas "personām un organizācijām, kuras atbildīgas par aktivitātēm, kas Ukrainā grauj demokrātiskos procesu un institūcijas". Minētajos pārkāpumos vainīgajām amatpersonām ASV arī tiks iesaldēti konti.

Komentāri