Janukoviča izteikumi paātrina lejupslīdi Krievijas fondu tirgū, Mixnews.lv

Janukoviča izteikumi paātrina lejupslīdi Krievijas fondu tirgū (3)

фото

Pasaulē | 2014. gada 11. martā plkst. 15:33

Gāztā Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča izteikumi otrdien paātrināja Krievijas fondu tirgus lejupslīdi, ziņo LETA-LENTA.RU.

Aptuveni pl.13:30 pēc Maskavas laika (pl.11:30 pēc Latvijas laika) Maskavas fondu tirgus indekss MICEX bija nokrities par 1,34%, bet indekss RTS - par 1,22%.

Pusstundu iepriekš, vēl pirms Janukoviča preses konferences MICEX un RTS indeksi bija uzrādījuši kritumu par attiecīgi 0,1% un 0,8%, salīdzinot ar situāciju biržu slēgšanas brīdī pirmdien.

Janukovičs otrdien Krievijā sarīkotajā preses konferencē atkal paziņojis, ka viņš esot likumīgais valsts vadītājs. Preses konferencē, kas, tāpat kā viņa iepriekšējā uzstāšanās, notika Rostovā pie Donas, Janukovičs uzsvēra, ka esot gatavs atgriezties Ukrainā, tiklīdz to ļaušot apstākļi.

Marta sākumā Maskavas biržas indeksi un Krievijas rublis dramatiski zaudēja vērtību, investoriem reaģējot uz Krievijas militāro iebrukumu Ukrainā un rietumvalstu brīdinājumiem par iespējamām ekonomiskām sekām. 3.marts finanšu tirgos jau nodēvēts par "melno pirmdienu".

MICEX indekss šajā dienā nokritās par 11%, bet RTS indekss zaudēja 12% vērtības.

Komentāri 3
Munispirms 4 gadiem
Kāpēc viņš nebrauc uz Donbasu pie savējiem?
Neviens viņu vairs negrib.
Dmitrijspirms 4 gadiem
Naudas indeksi nobijās no Janukoviča))))
Munispirms 4 gadiem
Tā lūk ir ar to naida kurināšanu.
Kas būs vēl pēc Krimas aneksijas?