Sprādziens Nujorkā: Sabrūk divas daudzdzīvokļu ēkas (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Sprādziens Nujorkā: Sabrūk divas daudzdzīvokļu ēkas (FOTO, VIDEO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 12. martā plkst. 17:14

Pēc sprādziena Ņujorkā sabrukušas divas daudzstāvu dzīvojamās mājas un notikuma vietā izcēlies spēcīgs ugunsgrēks, atsaucoties uz ASV policijas sniegto informāciju, ziņo LETA-AFP/DPA/CNN.

Negadījumā bojā gājis vismaz viens cilvēks, bet 16 guvuši ievainojumus, taču likumsargi brīdina, ka upuru skaits visdrīzāk pieaugs.

Nav zināms, cik cilvēku atradās ēkā negadījuma brīdī, taču divas piecstāvu dzīvojamās mājas ir pilnībā pārvērtušās drupu kaudzē.

фото

фото

фото

"Tā ir apdzīvota ēka, tur dzīvo cilvēki, un mums ir ziņas par pazudušiem cilvēkiem. Ēka ir pilnībā sabrukusi, vēl joprojām plosās ugunsgrēks, līdz ar to mēs nevaram sākt drupu pārmeklēšanu. Būs bojā gājušie," sacīja augsta ranga Ņujorkas amatpersona.

Notikumu vietā Hārlemā strādā 168 ugunsdzēsēji. Pēc policijas sacītā, sabrukušas divas blakus stāvošas dzīvojamās ēkas Parka avēnijā Hārlemas austrumos, Manhetenā.

Sprādziens nogranda ap pl.9:30 pēc vietējā laika. Eksplozijā sprādzienā daudzām apkārtējām mājām izsisti logi. Apturēta vilcienu satiksme līnijā, kas iet gar notikumu vietu.

фото

фото

фото

Sprādziena iemesli pagaidām nav zināmi. CNN ziņo, ka Ņujorkas komunālo pakalpojumu sniedzējs "Con Ed" pl.9:13 pēc vietējā laika saņēmis zvanu par gāzes noplūdi kādā mājoklī Parka avēnijā.

фото

фото

фото

Uzņēmums pēc divām minūtēm uz attiecīgo adresi nosūtījis inženieri, taču viņš notikumu vietā ieradās pēc sprādziena.

Komentāri