Sprādzienā Ņujorkā gāja bojā vismaz seši cilvēki (Papildināts, FOTO), Mixnews.lv

Sprādzienā Ņujorkā gāja bojā vismaz seši cilvēki (Papildināts, FOTO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 13. martā plkst. 13:24

Papildināta visa ziņa

Gāzes noplūdes izraisītajā sprādzienā, kura rezultātā trešdien Ņujorkā sagruva divi daudzdzīvokļu nami, gājuši bojā vismaz seši cilvēki, bet 63 guvuši ievainojumus, ziņo LETA-AFP/DPA.

Izskanējušas bažas, ka bojāgājušo skaits varētu pieaugt.

фото

фото

фото

Ņujorkas mērija ziņo, ka vēl deviņi cilvēki šobrīd skaitās pazuduši bez vēsts. Ņujorkas mērs Bils de Blasio nosaucis šo negadījumu par "ļaunāko traģēdiju". Aculiecinieki to salīdzināja ar zemestrīci un norādīja, ka redzētais atsauc atmiņā 11.septembra teroraktus.

Divās sagruvušajās piecstāvu dzīvojamās mājās Parka avēnijā Hārlemas austrumos atradās 15 dzīvokļi. Rajonu galvenokārt apdzīvo Latīņamerikas izcelsmes ieceļotāji. Meksikas Ārlietu ministrija apstiprināja, ka divas bojāgājušās sievietes bijušas meksikānietes.

Sprādziens nogranda ap pl.9:30 pēc vietējā laika. Ugunsdzēsēji ieradās divas minūtes pēc izsaukuma. Kopumā sprādziena vietā strādāja vairāk nekā 250 ugunsdzēsēji.

фото

фото

фото

Aptuveni 15 minūtes pirms sprādziena Ņujorkas komunālo pakalpojumu sniedzējs "Con Ed" saņēma zvanu no blakus mājas par gāzes noplūdi. Ņujorkas mērs apstiprināja, ka sprādzienu izraisījusi gāzes noplūde. Glābšanas darbos iesaistīti simtiem policistu un vairāk nekā 250 ugunsdzēsēju. Notikušā dēļ uz laiku tuvējā apkaimē tika apturēta vilcienu kustība.

Šis ir pirmais šāda veida negadījums, kas satricinājis Ņujorku, kopš janvārī pie pilsētas pārvaldīšanas ķērās demokrāti, un, visticamāk, raisīs jautājumus par drošību mazāk pārtikušajos Ņujorkas rajonos.

Komentāri