Saratovas uzņēmējs sarīko grautiņu reisā Maskava - Hurgada, Mixnews.lv

Saratovas uzņēmējs sarīko grautiņu reisā Maskava - Hurgada (1)

фото

Pasaulē | 2013. gada 25. janvārī plkst. 22:25

Saratovas uzņēmējs Sergejs Kabalovs lidojuma laikā no Maskavas uz Hurgadu, Ēģiptē piekāvis stjuartu un draudējis nogalināt pilotu, ziņo "Life News Online".

54 gadus vecais uzņēmējs 12 000 augstumā solīja nogalināt visus, kas stāsies viņam ceļā un nosēdināt lidmašīnu ūdenī.

Iedzērušajam Kabalovam ļoti nepatika, ka stjuarts Deniss Vafins (24) ziņoja pilotam par viņa agresīvo uzvedību pret pasažieriem un personālu.

"Viņš iespieda Denisu ejā, iesita viņam ar celi pa seju, pēc tam vairākas reizes sita viņa galvu pret sienu," stāsta aculieciniece, aktrise Aļona Polkina. Uzņēmējs aculieciniecei draudējis, ka viņu nogalinās, bet pārējos pasažierus apveltījis ar "septiņstāvīgiem rupjībām".

Aculiecinieki atzina, ka agresīvais uzņēmējs sācis smēķēt lidmašīnā, bet, kad stjuarts aizrādījis par šādu uzvedību un lūdzis to pārtraukt, sācis kauties.

"Vispirms es jūs visus iegūšu, bet pēc tam redzēsim. Esmu specdienestu pārstāvis, esmu deputāts! Es varu nogalināt cilvēku ar diviem pirkstiem," kliedzis Kabalovs.

"Reisa bieds" uz Hurgadu lidoja kopā ar sievu un trīsgadīgu meitiņu, taču tas netraucēja viņam terorizēt visus pasažierus un arī pilotus.

Pēc lidsabiedrības "Kogalimavia" darbinieku teiktā, aizkaitinātais pasažieris ielauzās arī pilota kabīnē un kliedza, ka visus nogalinās un nosēdinās lidmašīnu, kur pats vēlas.

"Visi bija panikā, bērni raudāja, viņš ļoti skaļi kliedza. Viens vīrietis piecēlās un centās viņu nomierināt, bet Kabalovs salauza viņam degunu," pastāstīja aktrise.

Lidsabiedrības drošības dienesta darbinieks centās nomierināt satrakojušos pasažieri un brīdināja, ka Kabalova rīcību var uzskatīt par lidmašīnas sagrābšanu, taču tas neapstādināja agresīvo Kabalovu.

Pēc apkalpes locekļu stāstītā, uzreiz pēc ierašanās Hurgadā nodeva vietējai policijai. Tomēr, izrādās, agresīvais vīrietis sodīts netika un uzņēmējs joprojām mierīgi atpūšas Ēģiptē.

"Mēs jau uzrakstījām iesniegumu par agresīvā vīrieša rīcību Domodedovas lidostai. Apkalpe iesniedza dienesta ziņojumu, bet Polkina uzrakstījusi iesniegumu policijai. Taču mums teica, ka diez vai viņš saņems sodu. Domājam, ka tāds cilvēks izspruks sveikā," pastāstīja lidsabiedrības pārstāvji.

Pēc "Life News" informācijas Kabalova Saratovā darbojas restorānu, transporta un tirdzniecības nozarēs.

Komentāri 1
pasažerepirms 6 gadiem
manuprāt būtu pilnīgi jāaizliedz iekāpt lidmašīnās iereibušam un arī atļaut nopirkt lidmašīnā tikai vienu porciju alkoholisko dzērienu.Arī man ir gadījies ka blakussēdētājs visu ceļu tikai pērk un dzer un tad paliek neomulīgi jo nekad nevar zināt kā tas cilvēks uzvedas iereibis....