Pazudusī lidmašīna iegāzusies Indijas okeānā, Mixnews.lv

Pazudusī lidmašīna iegāzusies Indijas okeānā (2)

фото

Pasaulē | 2014. gada 24. martā plkst. 16:33

Jaunākie dati liecina, ka mīklainos apstākļos pazudusī lidsabiedrības "Malaysia Airlines" lidmašīna iegāzusies Indijas okeāna dienvidos uz rietumiem no Austrālijas pilsētas Pērtas, ziņo LETA-DPA.

"Tās pēdējā pozīcija bija Indijas okeāna vidū uz rietumiem no Pērtas," teikts Malaizijas premjerministra Nadžiba Razaka paziņojumā. "Tā ir nomaļa vieta, tālu no jebkādas iespējamās nolaišanās vietas. Tāpēc ar dziļām skumjām un nožēlu man ir jāinformē jūs, ka saskaņā ar šiem jaunākajiem datiem reisa "MH 370" ceļš beidzās Indijas okeāna dienvidos."

Malaizijas premjers paziņoja, ka sīkāka informācija par jaunumiem tiks sniegta otrdien.

Arī "Malaysia Airlines" informējusi lidmašīnā lidojušo cilvēku radiniekus, ka reiss "MH 370" ir "pazudis un neviens nav izdzīvojis". Aviokompānijas "Malaysia Airlines" lidmašīna "Boeing 777-200" pazuda 8.martā ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu. Tajā atradās 239 cilvēki.

Sakari ar lidaparātu pārtrūka brīdī, kad tā atradās netālu no Malaizijas un Vjetnamas gaisa telpu robežas, un tas notika aptuveni stundu pēc lidmašīnas izlidošanas no Kualalumpuras uz Pekinu. Lidmašīna tobrīd atradās aptuveni pusceļā starp Malaizijas dienvidu pilsētu Kota Baharu un Vjetnamas dienvidu punktu, lidojot vairāk nekā desmit kilometru augstumā.

No lidmašīnas netika saņemti signāli par tehniskām ķibelēm, neatbilstošiem laikapstākļiem vai citām grūtībām.

Meklēt pazudušo lidaparātu Malaizijai palīdz 25 citas valstis.

Komentāri 2
Brunispirms 5 gadiem
Tā būs amatpersonu oficiālā versija,lai izvairītos no turpmākiem pārmetumiem...
fghpirms 5 gadiem
Un ka tad ar telefoniem,uz kuriem radinieki zvanija vairakas dienas,tie izsauca,tikai neviens necela?