"Timošenko balss": Krievus Ukrainā vajag nogalināt ar atomieročiem! (VIDEO), Mixnews.lv

"Timošenko balss": Krievus Ukrainā vajag nogalināt ar atomieročiem! (VIDEO) (2)

фото

Pasaulē | 2014. gada 24. martā plkst. 22:31

Internetā parādījās kāda vīrieša un sievietes telefonsarunas ieraksts, kurā tiek apspriesta situācija Krimā. Sievietes balss, kas ir līdzīga bijušās Ukrainas premjerministres Jūlijas Timošenko balsij, nožēlo, ka patlaban neatrodas Krimā un paziņo, ka "vajag ņemt ieroci un nogalināt tos kacapus".

Saruna notika 18.martā. Materiāla autors apgalvo, ka tā bija Timošenko saruna ar bijušo Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretāra vietnieku Nestoru Šufriču. Apspriedot notikumus Krimā, sieviete sacīja, ka pati esot gatava tagad paņemt rokās automātu.

"Tas jau pārsniedz visas robežas. Bļin, jāņem ieroci rokās un jāiet nogalināt tos, bļin, velna kacapus kopā ar viņu vadītāju. Nožēloju, ka patlaban nevaru atrasties tur (red. – Krimā), tad viņi nebūtu dabūjuši Krimu," viņa sacīja. Sarunas biedrs piekrīta, bet norādīja, ka "spēku potenciāla mums nav bijis".

"Es būtu atradusi veidu, kā nogalināt tos *** (red. - muļķus). Es ceru, ka izdosies likt lietā visus savus sakarus, un tad es pacelšu visu pasauli, bļin, lai no tas Krievijas nepaliktu pat izdedzināta lauka," sacīja sieviete.

Uz jautājumu, kā rīkoties ar tiem 8 miljoniem krievu, kuri palika Ukrainā, viņa atbildēja: "Bļin, viņus vajag nogalināt ar atomieročiem".

Tikmēr pati Timošenko apliecināja, ka telefonsarunas ieraksts ir īsts. Par to viņa uzrakstīja savā profilā sociālajā tīklā "Twitter".

"Saruna notika, bet vārdi par 8 miljoniem Krievijas iedzīvotāju ir montāža. Patiesībā es sacīju: Krievijas iedzīvotāji Ukrainā ir ukraiņi," paziņoja Timošenko.

Foto: ekrānšāviņš no video

Komentāri 2
jurispirms 4 gadiem
Nē,nu sauc visu īstajos vārdos :-D