Ukraiņu radikāļa slepkavības gaita: Viņš centās aizbēgt no uzbrucējiem, Mixnews.lv

Ukraiņu radikāļa slepkavības gaita: Viņš centās aizbēgt no uzbrucējiem

фото

Pasaulē | 2014. gada 25. martā plkst. 12:10

Nogalinātais ukraiņu radikālis Aleksandrs Muzičko triju apsargu pavadībā ieradās kafejnīcā 24.marta vakarā. Taču pēc neilga laika pie kafejnīcas piebrauca trīs mikroautobusi un divi kvadracikli. No tiem izskrēja bruņoti cilvēki. Ielaužoties kafejnīcā, viņi piespieda visus ballītes viesus ar seju pie grīdas, raksta LifeNews, atsaucoties uz kādu anonīmu avotu.

Muzičko, sapratis, ka notikumi uzņem nepatīkamus apgriezienus un redzot, ka apsardze nekādi nevar viņam palīdzēt, centās bēgt. Viņš piecēlās kājās un devās uz ceļa pusi. Viņš paspēja noskriet vien 25 metrus, pēc kā vien no uzbrucējiem ar šāvienu ievainoja viņu kājā. Muzičko nokrita uz zemes.

Pieejot klāt Aleksandram, vīrieši saplēsa viņa kreklu. Ievainotais centās pretoties, tomēr, pārliecināties, ka viņam nav bruņuvestes, slepkava aukstasinīgi pielika pistoli pie viņa krūtīm un nospiež gaili. No gūtā ievainojuma sirdī Muzičko nomira uz vietas.

Pēc tam uzbrucēji savās mašīnās iesēdināja Muzičko apsargus un aizveda nezināmā virzienā. Tāpat kopā ar radikāla apsardzi tika aizvesti divi kafejnīcas apmeklētāji. Viens no nolaupītajiem – nodarbinātības centra direktors Vladimirs Docenko.

Foto: LifeNews.ru

Komentāri