Ukrainas Iekšlietu ministrija: Muzičko sevi nošāva pats, Mixnews.lv

Ukrainas Iekšlietu ministrija: Muzičko sevi nošāva pats

фото

Pasaulē | 2014. gada 25. martā plkst. 23:27

Ukrainas nacionālistu organizācijas "Labējais sektors" pārstāvis Aleksandrs Muzičko, kurš zināms arī kā Saško Bilijs, iespējams, sašāvis sevi pats, raksta ārvalstu mediji.

Nāvējošais šāviens sirdī organizētās noziedzīgas grupas loceklim, "Labējā sektora" koordinatoram Aleksandram Muzičko tika raidīts no viņa personīgā ieroča, paziņoja pirmais Ukrainas Iekšlietu ministra vietnieks Vladimirs Jevdokimovs. Muzičko arī iepriekš tika izsludināts meklēšanā.

"Trijatā atņēmām viņam ieroci un uzlikām roku dzelžus, bet tikai pēc tam ieraudzījām asinis. Viņš vēl bija dzīvs, tāpēc tika izsaukta ātrā palīdzība," preses konferencē sacīja Jevdokimovs.

Uz jautājumu, vai tas nozīmē, ka Muzičko sašāvis sevi pats, ministra vietnieks atbildēja: "Viņš izšāva no sava ieroča, no kura šāva arī pa milicijas darbiniekiem. Pirmā lode izgāja cauri ķermenim, bet otrā trāpīja viņam sirdī."

Iepriekš Jevdokimovs sacīja, ka Muzičko bija nāvējoši ievainots aizturēšanas brīdī naktī no 24. uz 25.martu, šaujot uz tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem.

"Labējais sektors" pieprasījis Iekšlietu ministra Arsēna Avakova demisiju, kā arī visu specvienību "Sokol" darbinieku, kuri saistīti ar Muzičko slepkavību, arestu.

Savukārt Avakovs paziņoja, ka "Labējais sektors" viņam draud, taču viņš "pieņem izaicinājumu", piebilstot, ka pret tiem, kas neievēro sabiedrisko kārtību, viņš būs bargs.

Komentāri