Timošenko parāda savu glauno māju (VIDEO), Mixnews.lv

Timošenko parāda savu glauno māju (VIDEO) (2)

фото

Pasaulē | 2014. gada 28. martā plkst. 10:22

Bijusī Ukrainas premjerministre Jūlija Timošenko kustības "Bez sētām" aktīvistiem sarīkojusi pusstundu garu ekskursiju, izrādot gan māju, gan teritoriju tai apkārt, raksta ārvalstu mediji.

Ciemā "Konča-Zaspi", kurā atrodas Timošenko privātīpašums, mājas tiek pārdotas par pieciem līdz desmit miljoniem dolāru, bet īrētas – par desmit līdz 35 tūkstošiem dolāru mēnesī.

Pēc aktīvistu teiktā, Timošneko dzīvo divstāvu savrupmājā, kurā kopējā platība ir 450 tūkstoši kvadrātmetru. Viņa apgalvo, ka īrē māju jau aptuveni desmit gadus. Kā pastāstīja aktīvisti, Timošenko atbrauca mājās ar džipu, kuru rotāja numurs "7777".

Mājā ir vairāk nekā desmit istabu, piemājas teritorija ir aptuveni hektāru liela, no tās paveras skats uz Dņepras līci. Apkalpes personālu veido pavāre un mājkalpotāja un vēl četri cilvēki strādā apsardzē.

Teritorijā ir daudz krūmu un koku, ir ierīkota atpūtas vieta.

“Mēs neredzējām tikai virtuvi, priekšnamu un viesu istabu. Guļamistabā un vannasistabā mūs neielaida, teica, ka tur neesot sakārtots. Kopējais iespaids no redzētā: dārgi un gaumīgi,” pastāstīja kustības aktīvists Sergejs Kapustjans.

Pēc aktīvistu teiktā, mājās ir četrus metros augsti griesti. Uz sienām ir gleznas un gobelēni, logus rotā dārgi samta aizkari.

Uz Kapustjanu iespaidu atstāja spieķu kolekcija, lelle, kas izskatās pēc Timošenko, un sirsnīgs labradors Boss, ar kuru Timošenko pirms četriem gadiem katru dienu esot skrējusi 10 kilometrus.

Komentāri 2
Aivapirms 4 gadiem
Visām augstajām Ukrainas amatpersonām mājas vienā stilā :D
saulepirms 4 gadiem
Viss piebāzts un pārbāzts! Nez kur tšdus līdzekļus ņēma, vai godīgi strādājot?