Autovadītājs avarē pēc vidējā pirksta parādīšanas (VIDEO), Mixnews.lv

Autovadītājs avarē pēc vidējā pirksta parādīšanas (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 31. martā plkst. 10:17

Interesants gadījums noticis ASV pilsētā Tampabejā, kur kāda spēkrata vadītājs avarējis brīdi pēc tam, kad parādīja vidējo pirkstu kādai daiļā dzimuma šoferei.

Incidents noticis 24.martā, kad kāds vīrietis ar savu auto apdzenot citu automašīnu parādījis vidējo pirkstu tā vadītājai, bet jau brīdi pēc tam uz slidenā ceļa nav spējis novaldīt braucamo un avarējis.

фото

Jāpiebilst, ka sieviete, kas pēc notikušā saldi nosmējusies, pati sevi pakļāvusi briesmām, uz ko tiek norādīs vairākos ASV plašsaziņas līdzekļos – proti, viņa vadījusi auto ar vienu roku, bet ar otru filmējusi notiekošo.

фото

Sieviete vēlāk publicējusi video savā "Youtube" kanālā un aprakstā norādījusi: "Šis muļķis viegli varēja kādu nogalināt un tad mani smieklu vietā video beigās būtu asaras. Pirmoreiz redzu, ka karma atgriežas tik ātri."

Video "Youtube" kanālā publicēts 26.martā, bet pa četrām dienām spējis savākt gandrīz astoņus ar pusi miljonus skatījumu.

Sieviete atzinusi, ka vīrietis aiz viņas braucis aptuveni trīs minūtes, kad nolēmis apdzīt. Kad tas noticis, arī sieviete palielinājusi ātrumu un apsteigusi vīrieti, bet drīz pēc tam sekojis aizkaitinātā vīrieša žests un avārija. Video nodots policijai, vīrietis identificēts kā 33 gadus vecais Džefrijs Treviss Vaits un apcietināts.

Komentāri