Harkovā sākusies vērienīga terorisma apkarošanas operācija, Mixnews.lv

Harkovā sākusies vērienīga terorisma apkarošanas operācija

фото

Pasaulē | 2014. gada 8. aprīlī plkst. 10:25

Harkovā, Ukrainas austrumos, uzsākta terorisma apkarošanas operācija un tās gaitā jau arestēti aptuveni 70 separātisti, kas bija ieņēmuši apgabala valsts administrācijas ēku, ziņo LETA-REUTERS.

"Harkova. Sākusies terorisma apkarošanas operācija. Pilsētas centrs ir slēgts. Tāpat kā metro stacijas. Neuztraucieties. Beigsim - atvērsim," sociālajā tīklā "Facebook" ierakstījis iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs.

фото

Harkovas apgabala valsts administrācijas ēka ir "attīrīta" no to ieņēmušajiem separātistiem. "Arestēti aptuveni 70 separātisti," apliecināja Avakovs. Operācija notikusi bez šaujamieroču pievienošanas. Savukārt valdošās koalīcijas lielākās partijas "Batkivščina" ("Tēvzeme") deputāts Mikola Kņažickis paziņojis, ka aizturētie nogādāti Kijevas un Poltavas ieslodzījuma vietās.

"Darbojas [Ukrainas iekšējā karaspēka specvienība] "Jaguar" no centrālās Ukrainas. Darbojas profesionāli un bez neviena šāviena un upuriem. Gatavi darboties it visur austrumos, neitralizējot noziedzniekus," norādīja deputāts.

Pēdējo dienu laikā vairākās Ukrainas austrumdaļas pilsētās prokrieviskie separātisti sarīkojuši plašas nekārtības. Kijeva uzskata, ka tās inscenējis Kremlis, šādi sagatavojoties iespējamai reģiona aneksijai.

Komentāri